تاریخ درج خبر : 1395/06/23
کد خبر : ۵۵۳۵۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

۹ هزار دانش آموز نیازمند کهگیلویه و بویراحمد چشم انتظار خیرین هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹ هزار دانش آموز نیازمند این استان چشم انتظار خیرین در جشن عاطفه‎ها هستند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم فرید محبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرحله اول جشن عاطفه‎ها از بیست و چهارم شهریورماه با شعار “مهر در انتظار همدلی” در سطح این استان آغاز و 40 پایگاه کمک‌های مردم را در این جشن دریافت می‎کنند.

وی به دو مرحله‎ای بودن جشن عاطفه‌ها در بیست و چهارم شهریورماه در پایگاه‎های کمیته امداد و دهم مهرماه در تمامی مدارس سطح استان خبر داد و گفت: برای جمع آوری کمک های مردمی در جشنواره عاطفه ها امسال 40 پایگاه پیش بینی شده است.

محبی عنوان کرد: مرحله اول جشنواره عاطفه‎ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت از بیست و چهارم شهریورماه در استان کهیگیلویه و بویراحمد آغاز می شود.

وی از برگزاری جشنواره عاطفه‌ها در همه شهرستان‎های استان خبر داد و گفت: پایگاه‎های کمیته امداد در سطح شهرها روز پنج شنبه 25 شهریورماه کمک‎ها را جمع آوری و در روز جمعه نیز در میعادگاه‎های نماز جمعه سراسر استان کمک‎های مردمی جمع آوری می‎شود.

محبی با اشاره به برگزاری مرحله دوم جشنواره عاطفه‎ها در دهم مهرماه در مدارس استان کهگیلویه و بویرحمد افزود:  مرحله دوم جمع آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‎ها با همکاری آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و انجمن اولیا جهت ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در مدارس صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی صورت گرفته پاکت‌هایی به دانش آموزان جهت وجوهات اهدایی تحویل داده می‎شود، تصریح کرد: تمام کمک‌های جمع آوری شده توسط هر مدرسه جهت توزیع بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌شود.

محبی تأکید کرد: مردم خیر و نوع دوست می‌توانند علاوه بر پایگاه‎های جشن عاطفه‎ها از طریق شماره گیری #1*8877* با انتخاب نام استان و شهرستان کمگ‎های خود به جشن اهداء کنند و شماره حساب  0102229056009 بانک صادرات شعبه جمهوری نیز آماده دریافت کمک‌های مردم به جشن عاطفه هاست.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 9 هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان است، گفت: مردم خیر و نیکوکار هم استانی سال گذشته حدود 13 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی برای دانش آموزان نیازمند در جشن عاطفه‎ها مساعدت کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد