تاریخ درج خبر : 1395/06/23
کد خبر : ۵۵۳۵۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

فتاح محمدی:نیکزاد قصد تخریب ساختمان های اداری زیادی را داشت

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از خدمات استاندار اسبق این استان گفت: در صورتی سه ماه دیگر اکبر نیکزاد استاندار بود ساختمان‌های اداری بسیاری را تخریب می‎کرد.

فتاح محمدی در نشست شورای تشکل‎های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اکبر نیکزاد استاندار سابق تصمیم داشت ساختمان استانداری و بیمارستان شهید بهشتی را تخریب کند که دولت تصمیم به جابجایی وی گرفت.

وی با تاکید بر اینکه اگر نیکزاد سه ماه دیگر در استان خدمت می‎کرد ساختمان‌های متعددی تخریب می‎شد افزود: استاندار سابق بنا داشت بیمارستان شهید بهشتی یاسوج را با هدف توسعه خدمات شهری تخریب و آن را به اداره راه و شهرسازی واقع در میدان جهاد تغییر مکان دهد.

 محمدی  با بیان اینکه یک مکان مشخص برای برگزاری نشست‌های تشکل‌های مردم نهاد نیاز است اظهار داشت: این موضوع باید به جد توسط مسئولان متولی بررسی و در این زمینه در کمترین زمان ممکن تصمیم گیری شود.

معاون سیاسی و امنیتی استان” href=”http://k-b.ir/”>استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آئین نامه جدید وزارت کشور در زمینه شکل‌های مردم نهاد تصریح کرد: متاسفانه با تغییر دولت‌ها قوانین تغییر می‌کند چه برسد به آئین نامه که انتظار می‌رود این آئین نامه در قالب لایحه‎ای به مجلس برود تا به قانون تبدیل شود که امکان تغییر کمتر باشد.

محمدی گفت: طبق اعلام وزارت کشور 25 مهر کارگاه آموزشی تشکل‌های غیردولتی با حضور بیش از 100 تشکل مردم نهاد فعال در استان” href=”http://k-b.ir/”>استان برگزار می‌شود که امیدواریم به بهترین نحو ممکن این کارگاه به سرانجام برسد.

وی بیان کرد: ضروری است دستگاه‌های اجرایی با برون سپاری بخشی از فعالیت‌های خود به تشکل‌های مردم نهاد این تشکل‌ها را حمایت کنند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد