تاریخ درج خبر : 1395/06/23
کد خبر : ۵۵۳۶۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

(تصاویر) برگزاری مراسم زیارت عاشور در نمازخانه شهرداری یاسوج

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری یاسوج از برگزاری مستمر برنامه‌های مذهبی در این شهرداری خبر داد.

img_20160914_231613

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری یاسوج، علی شجاعی پور با اشاره به برگزاری مستمر و حضور حداکثری برنامه‌های مذهبی در این شهرداری ابراز داشت: مراسمات مذهبی ازجمله برگزاری دعای زیارت عاشورا ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های مذهبی شهرداری یاسوج است که به‌صورت هفتگی و با حضور پرشور کارکنان این مجموعه برگزار می‌شود.

وی به برگزاری نماز جماعت روزانه در این شهرداری خبر داد و گفت: باتوجه به آغاز کار مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری یاسوج برگزاری برنامه‌های مذهبی به‌خصوص برای کارکنان مجموعه از مهم‌ترین اولویت‌های این مدیریت است.

شجاعی پور با اشاره به حضور سایر سازمان‌ها و نواحی زیرمجموعه شهرداری در برنامه‌های مذهبی و مناسبتی ابراز داشت: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده سایر برنامه‌های مذهبی و مناسبتی در ایام مختلف سال و در قالب برنامه‌های فرهنگی مذهبی برگزار خواهد شد.

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری یاسوج تصریح کرد: این مدیریت آماده هرگونه همکاری با هیئت‌های مختلف مذهبی و سایر ادارات، نهادها و سازمان‌ها برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی است.

وی با اشاره به برنامه‌های هفتگی زیارت عاشورا در محل نمازخانه شهرداری یاسوج افزود: مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری یاسوج آماده همکاری با همه نهادها، سازمان‌ها و ادارات و همچنین هیئت‌های مذهبی در خصوص مشارکت و برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های فرهنگی و مذهبی است.

شجاعی پور از همه نهادها، سازمان‌ها، ادارات و هیئت‌های مذهبی جهت حضور در مراسم زیارت عاشورا دعوت به عمل آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد