تاریخ درج خبر : 1395/06/26
کد خبر : ۵۵۳۹۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم کهگیلویه و بویراحمد با تقدیم 1800شهید در دفاع مقدس پیشتار بودند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان در هشت سال دفاع مقدس مقام نخست حضور در جبهه های جنگ را در کشور نسبت به جمعیت داشتند و در این راه یکهزار و800 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، فتاح محمدی در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در یاسوج اظهار داشت: حماسه آفرینی مردم کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس سند ولایت مداری و دشمن ستیزی است.

وی با اشاره به برکات جنگ تحمیلی و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: مقاومت مردم ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی و کسب توفیقات بزرگ در عرصه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و دفاعی مرهون ایستادگی رزمندگان درهشت سال دفاع مقدس علیه دشمنان است.

معاون استاندار کهگیلویه و بویر احمد به ایفای نقش مقتدرانه ایران اسلامی در عرصه های بین المللی و تحولات منطقه ای اشاره کرد و اظهار داشت: عزت و سربلندی نظام اسلامی ارمغان حماسه آفرینی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم پربار برگزار کردن ویژه برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس در این استان اشاره کرد و گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ، ایثار و شهادت در بین آحاد مردم بخصوص نسل جوان است.

استان کهگیلویه و بویر احمد علاوه بر تقدیم یکهزار و 800 شهید، 9هزار و 200 جانباز و 317 آزاده در دفاع مقدس داشته است.

31شهریور تا ششم مهر هرسال هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد