تاریخ درج خبر : 1395/06/26
کد خبر : ۵۵۳۹۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری کلاهبرداری که 21 هزار رأس دام را در کهگیلویه و بویراحمد به تاراج برد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که 21 هزار رأس دام را در این استان با چک بلامحل تصاحب کرده بود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سرهنگ مهدی انصاری اظهار داشت: 50 نفر از دامداران شهرستان بویراحمد با مراجعه به پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد علیه فردی مبنی بر خرید احشام از آنان و وصول نشدن چک وی شکایت کردند.

وی ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری و عملیات ویژه پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

وی گفت: بررسی سوابق متهم نشان داد که وی دارای 6 فقره سابقه جعل و کلاهبرداری است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: حکم ممنوعیت خروج متهم از کشور با توجه به بالا بودن ارزش کلاهبرداری و حساسیت موضوع در مکاتبه‌ای با دادستانی کل کشور صادر شد.

انصاری عنوان کرد:  در تحقیقات پلیس استان از این فرد مشخص شد که وی با همدستی چند نفر دیگر پس از کلاهبرداری از دامداران استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری متواری شده است.

وی ابراز داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و سرنخ‌های به دست آمده موفق شدند مخفیگاه این متهم را در شهر اصفهان شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از دریافت نیابت قضایی یک گروه مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان به اصفهان اعزام و با چهار شبانه‌روز تحقیقات نامحسوس در مخفیگاه‌ها و مکان‌های رفت و آمد این متهم توانستند وی را در بازار میوه و تره‌بار دستگیر کنند.

انصاری اظهار داشت: متهم در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد که با استفاده از چک بلامحل 21 هزار راس دام سبک به ارزش 70 میلیارد ریال را از 50 دامدار شهرستان بویراحمد خریداری کرده است.

وی افزود: متهم پس از انتقال از اصفهان به یاسوج تحویل مراجع قضایی کهگیلویه و بویراحمد شده و روانه زندان شد.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد در حال تلاش برای شناسایی و دستگیری همدستان این متهم هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد