تاریخ درج خبر : 1395/06/26
کد خبر : ۵۵۳۹۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور پر قدرت تیم نفت و گاز گچساران در جام حذفی

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از حضور پر قدرت تیم نفت و گاز گچساران در جام حذفی خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، داریوش یزدی اظهار داشت: شروع بازی‌های ما خوب بوده و تمرینات آماده‌سازی را نیز خوب شروع کردیم.

 سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران افزود: با توجه به دو مرحله اردوی آماده‌سازی در تهران، بروجن و تکمیل اردو در اهواز و بازی‌های تکمیلی که در اهواز داشته‌ایم در حال حاضر تیم خوبی را آماده مسابقات داریم.

یزدی گفت: مسابقات را خوب شروع کرده‌ایم آن هم در مقابل یک تیم تهرانی با زدن 5 گل که نوید این را می‌دهیم تیم نفت گچساران امسال می‌تواند تیم خوبی در مسابقات لیگ دو باشد.

وی عنوان کرد: اما متاسفانه وقتی یک ماه دو بازی برای ما گذاشته شود این نگران کننده است و مدیریت این موضوع کار سختی است.

یزدی خاطرنشان کرد: اینک یک تیم فاصله بازی‌هایش به یک ماه می‌رسد کار سختی برای مدیریت تیم است چرا که باید شرایط را تغییر دهیم.

سرمربی نفت و گاز گچساران تصریح کرد: تیم خوبی را جمع کردیم که همه بازیکنان دارای سابقه خوبی در فوتبال هستند و مطمئنا در آینده مجموعه فوتبال کشور از این تیم بیشتر خواهد شنید.

وی اذعان داشت: ما کاری را پیش خواهیم برد که تمام تیم‌ها به ما احترام بگذارند و به دنبال این هستیم که کیفیت‌های فنی بالا را که در بچه‌ها نهفته است به نمایش بگذاریم.

یزدی گفت: در خصوص حضور نفت گچساران آن هم در جام حذفی با برنامه‌ریزی که انجام شده با قدرت هر چه تمام در جام حذفی نیز شرکت خواهیم کرد.

سرمربی نفت و گاز گچساران با بیان اینکه تنها نگرانی اضافه شدن یک تیم به لیگ دو و گروه نفت گچساران است، افزود: امیدواریم در ادامه مشکلی برای ما و سایر تیم‌ها با آمدن این تیم ایجاد نشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد