تاریخ درج خبر : 1395/06/27
کد خبر : ۵۵۳۹۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تشریح جزئیات حادثه مرگبار در کانون اصلاح و تربیت یاسوج

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد جزئیات حادثه مرگبار در کانون اصلاح و تربیت یاسوج را تشریح کرد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، شیخ‌‌علی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 22 شب  گذشته در کانون اصلاح و تربیت مادوان  یاسوج، یک سرباز وظیفه اقدام به کشتن سه سرباز دیگر می‌کند و در پایان نیز به زندگی خود پایان می‎دهد.

وی عنوان کرد: به‌محض اطلاع به‌همراه بازپرس دادسرای نظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدیم و با راهنمایی و ارشاد رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و استان، رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب، شورای تأمین شهرستان بویراحمد و استان علل و عوامل در دست بررسی قرار گرفت.

این مقام قضایی نیروهای مسلح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بررسی این حادثه در صلاحیت دادسرای نظامی است، افزود: با توجه به اینکه قاتل خودش را کشته و چون انگیزه یک موضوع درونی است، کار را سخت کرده است.

شیخ‌علی با تأکید بر اینکه هر نوع عواملی  از جمله روحی و روانی امکان دارد که در رخ دادن این حادثه دخیل باشد، گفت: جا دارد از خانواده مقتولان به‌خاطر همکاری خوب برای برقراری نظم و امنیت تشکر کنم و هیچ گونه حاشیه جانبی نیز به‌وجود نیامد.

وی وضعیت کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج را عادی توصیف کرد و افزود: به مردم شریف استان قول می‌دهیم با سرعت، دقت، ظرافت و قاطعیت این موضوع پیگیری شود.

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: علت و انگیزه دقیق حادثه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج مشخص نیست و این حادثه 4 کشته داشته و مجروحی نداشته است.

شنبه‌شب یکی از سربازان کانون اصلاح‌ و تربیت مادوان یاسوج به‌نام «آ.پ.» با شلیک گلوله کلاشینکف 3 تن از سربازان این کانون به‌نام‌های «حامد آهون، حسین یزدان‌پناه و افشین کمالی» را به قتل رساند و بعد با شلیک یک گلوله دیگر به زندگی خود پایان داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    ” انگیزه دقیق حادثه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج مشخص نیست” جزئیات دقیقی بود!!!!

پربازديد