تاریخ درج خبر : 1395/06/28
کد خبر : ۵۵۴۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

مدیران بدون هماهنگی در برنامه‌های نمایندگان شرکت نکنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ مدیری حق ندارد بدون هماهنگی با استاندار و فرماندار در برنامه ها نمایندگان مجلس را همراهی کند.

سید-موسی-خادمی-430x247

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، سید موسی خادمی در نشست شورای اداری استان افزود: گاهی دیده شده مدیران دستگاه‌های استانی با نمایندگان مجلس هماهنگی‌هایی برای افتتاح پروژه انجام می‌دهند اما با فرمانداران هماهنگ نمی‌شود، هیچ مدیری حق ندارد که بدون هماهنگی و در جریان قرار دادن استاندار و فرمانداران نمایندگان مجلس را در برنامه های بازدید و افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها همراهی کند.

وی بیان کرد: مدیران مختلف دستگاههای اجرایی از این به بعد به این مساله توجه داشته باشند و با استاندار و فرمانداران شهرستانها هماهنگی کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کار بزرگی که مردم و مسئولان استان در استقبال ار رییس جمهور و هیئت دولت تدبیر و امید انجام دادند، خاطرنشان کرد: همه در رخ داد مهم فرهنگی، کنگره ملی 1880 سردار و شهید استان با تمام توان همکاری کنند تا به آبروی استان اضافه شود.

خادمی تصریح کرد: یکی از روسای قوا سخنران این کنگره ملی که از 11 تا 15 مهر ماه در یاسوج برگزار می شود، خواهد بود. در این کنگره باید به سمت محتوا حرکت کنیم و از هزینه های مصرفی کمتر کنیم.

وی ادامه داد: بازگشایی مدارس مهمترین مناسبت پیش‌رو است که همه ادارات و دستگاه‌ها در بازگشایی به موقع مدارس همکاری کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرشماری نفوس و مسکن را از برنامه‌های مهم در کشور و استان دانست و عنوان کرد: سرشماری مورد تأکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است و اهمیت کار سرشماری بر کسی پوشیده نیست.

خادمی بیان کرد: دستگاه‌ها همه امکانات خود را برای انجام این سرشماری در اختیار دستگاه مربوطه قرار دهند، ضمن اینکه مردم اطلاعات دقیق و صحیح ارائه دهنالبته اطلاعات آنها محرمانه خواهد ماند و سوالی از درآمد آنها نخواهد شد .

وی با اشاره به تهیه و چاپ کتابچه عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دستگاه‌ها گزارشات خود را برای تدوین کتابچه عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید در استان ارائه دهند. دولت تدبیر و امید در سطح کشور و در این استان بیشتر در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی ضعیف است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری باشکوه اربعین حسینی را در چند سال اخیر شورانگیز عنوان کرد و افزود: تاکنون از مجموع 150 هزار نفر که در مراسم اربعین ثبت‌نام کردند 1850نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

خادمی با اشاره به هفته گردشگری در پنجم مهر ماه تصریح کرد: گردشگری اولویت توسعه استان بوده و ایجاد زیرساخت‌ها در این حوزه امری لازم و ضروری است که در سفر رئیس جمهور اعتباراتی به این بخش اختصاص داده شد.

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس و نیروی انتظامی اضافه کرد: دستگاههای مختلف برنامه ریزی های لازم را برای برگزاری باشکوه برنامه های این دو هفته داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد