تاریخ درج خبر : 1395/06/28
کد خبر : ۵۵۴۰۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دشمن برای شبهه‌افکنی در بین شیعیان تلاش می‌کند

رئیس بنیاد غدیرشناسی با بیان اینکه دشمن برای شبهه‌افکنی در بین شیعیان تلاش می‌کند گفت: وجود ۴۰ هزار سایت وهابیت گواهی بر این ادعا است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سعید شاه‌آبادی در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک فرارسیدن عید غدیرخم اظهار داشت: مردم و مسئولان اجرایی باید برای گرامیداشت این عید بزرگ شیعیان تلاش کنند.

وی با بیان اینکه بنیاد غدیرشناسی از حدود 6 سال پیش فعالیت خود را با رویکرد آموزشی و کلاسی و با هدف تبلیغ و ترویج مکتب غدیرخم  شروع کرد افزود: در کشور مجموعه‌های زیادی در ارتباط با غدیر تشکیل شده که این مجموعه‌ها از طریق برگزاری همایش و سمینارهای معرفتی در ایام غدیر بیشترین فعالیت را انجام می‌دهند.

رئیس بنیاد غدیرشناسی کشور با اشاره به اینکه در ابتدای فعالیت این بنیاد، خلأ برنامه‌های معرفتی و استدالی در کشور وجود داشت تصریح کرد: مؤسسه غدیرشناسی در زمینه پاسخگویی به شبهات فعالیت می‌کند.

شاه‌آبادی با بیان اینکه 37 سال در اجرای برنامه‌های فرهنگی اشتباه کردیم و برای برگزاری همایش‌ها هزینه‌های میلیاردی انجام دادیم گفت: این در حالی است که هم اکنون شاخص‌های فرهنگی ما مانند اعتیاد، طلاق، حجاب و غیره وضعیت مناسبی ندارند.

وی تأکید کرد: رشد این پدیده‌ها به ما گوشزد می‌کند که باید در اقدامات خود بازنگری کرده تا بفهمیم این 37 سال چه اشتباهاتی مرتکب شده‌ایم که الان در این وضعیت قرار داریم.

رئیس بنیاد غدیرشناسی کشور ابراز کرد: سؤال‌ها و شبهات گریبان فرزندان ما را گرفته و دشمن نقشه‌های زیادی برای ایجاد شبهه در بین جوانان ما به‌کار بسته که وجود 40 هزار سایت وهابیت گواهی بر این ادعا است.

شاه‌آبادی تأکید کرد: باید پایه‌های اعتقادی نسل جوان را از طریق برگزاری کلاس‌های معرفتی تقویت کنیم این مسأله را نیز مد نظر قرار دهیم که کار آموزش دیربازده و پرخرج است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد