تاریخ درج خبر : 1395/06/28
کد خبر : ۵۵۴۰۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کنگره ملی شهدا بزرگترین برنامه فرهنگی سه دهه اخیر کهگیلویه و بویراحمد است

مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: کنگره شهدا متعلق به یک دستگاه یا نهاد نیست بلکه همه استان میزبان کنگره ملی شهدا به‌عنوان بزرگترین برنامه فرهنگی سه دهه اخیر استان است.

nasirizadeh-01

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ محمد نصیری زاده در جلسه شورای اداری افزود: همه ما میزبان شهدا هستیم و باید تلاش کنیم این کنگره به نحو مطلوب برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۱ کمیته در این زمینه تشکیل شده است که در حال انجام امور و اقدامات لازم هستند و کمیته اسکان مهمترین وظیفه را برعهده دارد، بیان کرد: هر اداره که میهمان سرای آن برای کنگره در نظر گرفته شده باید از صفر تا صد اسکان و پذیرایی میهمانان آن مجموعه را انجام دهند.

مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد به فضاسازی ادارات اشاره و خاطرنشان کرد: ادارات باید فضاسازی داخل و بیرون از ادارات خود را طوری انجام دهند که ماندگار باشد و از اسراف جلوگیری کنند.

نصیری زاده با اشاره به فرا رسیدن فصل مهرماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها تصریح کرد: فضاسازی جلوی مدارس و دانشگاه‌ها به عطر و بوی شهدا و بیان خاطره گویی توسط راویان در هفته دفاع مقدس می‌تواند تأثیری بسیار زیادی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.

وی با بیان اینکه اکثر رزمندگانی که در ادارات مشغول هستند در حال بازنشستگی هستند، ادامه داد: مدیران باید مصاحبه و جمع‌آوری اسناد رزمندگان را انجام دهند تا این خاطرات به فراموشی سپرده نشود.

مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: 600 مهمان از مسئولان و مقامات کشور در این کنگره ملی شرکت خواهند کرد.

نصیر زاده اضافه کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد 1880 شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد