تاریخ درج خبر : 1395/06/28
کد خبر : ۵۵۴۰۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس مطرح کرد:

راه‌اندازی پتروشیمی دهدشت در اولیت شرکت هولدینگ خلیج‌فارس

مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس گفت: راه‌اندازی پتروشیمی دهدشت از مهمترین اولویت‌های کاری ما است.

nezhadsalim-adel

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، عادل نژادسلیم گفت: عملیات اجرایی این پروژه با فاینانس خارجی در آینده‌ای نه‌چندان دور که به نظر می‌رسد یک بازده یک‌ماهه است شروع می‌شود.

وی به وضعیت کنونی پتروشیمی بیدبلند بهبهان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه راه‌اندازی این پتروشیمی نیز در بک برنامه 32 ماهه تدوین کرده‌ایم.

مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس گفت: پتروشیمی بیدبلند بهبهان در سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد که اکنون برای این واحد پتروشیمی، 16 کمپرسور از شرکت زیمنس خریداری شده است.

نژادسلیم افزود: بدون راه‌اندازی پتروشیمی بیدبلند بهبهان نمی‌توان شاهد راه‌اندازی پتروشیمی واحد گچساران بود.

وی از در دست اجرا بودن 11 پروژه پتروشیمی در کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتبار لازم برای راه‌اندازی این پروژه‌ها شش میلیون یورو بوده که با مشارکت فاینانس خارجی کشور ژاپن و با پیشرفت متوسط فیزیکی 40 درصد در دست اجرا هستند.

مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس با تأکید بر توسعه پتروشیمی‌ها در کشور، بیان داشت: تاکنون شش هزار میلیارد تومان در بخش توسعه پتروشیمی‌ها هزینه شده است.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس به همراه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایران سفر یک‌روزه‌ای را به گچساران و دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته‌اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد