تاریخ درج خبر : 1395/06/27
کد خبر : ۵۵۴۱۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

(تصاویر) استقبال از سامان پاکباز در فرودگاه یاسوج

با استقبال کم‌نظیر مردم، سامان پاکبار نایب‌قهرمان پرتاب نیزه و نخستین مدال‌آور کاروان ورزشی ایران در پارالمپیک ریو 2016 وارد فرودگاه یاسوج شد.

به گزارش سایت مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛با استقبال کم‌نظیر مردم کهگیلویه و بویراحمد سامان پاکبار نایب استقبال از نخستین مدال‌آور ایران در پارالمپیک ریو در یاسوج قهرمان پرتاب نیزه و نخستین مدال‌آور کاروان ورزشی ایران در پارالمپیک ریو 2016 وارد فرودگاه  یاسوج شد.

در این آئین که صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی در فرودگاه شهر یاسوج انجام شد، سامان پاکباز نایب‌قهرمان مسابقات پرتاب وزنه پارالمپیک ریو 2016 مورد استقبال پرشور و بی‌سابقه مردم ورزش دوست شهرهای یاسوج و سی سخت قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در حاشیه این مراسم، حضور و وجود ورزشکاری همچون سامان پاکباز را مایه افتخار ورزش استان دانست و ضمن تقدیر از مسئولان استانی و شهرستانی خواستار حمایت بیشتر از ورزش استان برای فراهم کردن زیرساخت‌های ورزش قهرمانی در  شد.

جهانبخش ایزدپور حضور ورزشکاری همچون سامان پاکباز که برای اولین بار در تاریخ ورزش استان توانست در مسابقات پارالمپیک برای استان و کشور افتخارآفرینی کند را زمینه‌ای برای رشد و اعتلای ورزش استان عنوان کرد و از قهرمانان و ورزشکاران خواست برای شکوفایی و معرفی استعدادهای ورزشی استان تلاش کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد