تاریخ درج خبر : 1395/06/28
کد خبر : ۵۵۴۱۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تصویر مردی که پشت همه مدال های سامان پاکباز است

سامان پاکباز نایب قهرمان پارالمپیک در رشته پرتاب وزنه معتقد است برادرش محسن بهترین مربی او بوده است.

img_0249

 

او می گوید: ازسه ماه قبل از مسابقات پارالمپیک با مربی اوکراینی تمرین کردم اما تا قبل از آن برادرم بهترین مربی من بوده است .با این حال در مسابقات نه مربی اوکراینی و نه برادرم اجازه همراهی مرا پیدا نکردند.

پاکباز  اضافه  می کند: به رغم خبرهایی که در رسانه ها منتشر شد که مسئولان برای من مراسم بدرقه گرفته اند اما در کاروان  منا جز معدود ورزشکارانی بودم که مراسم بدرقه رسمی در استانم نداشته ام اما خوشبختانه مراسم استقبال به اندازه ای پر شور بود که شرمنده مردم شدم.

او می افزاید:در گذشته یکی از بستگان اسپانسر من بوده است با این حال هنوز بعد از المپیک به صورت رسمی اسپانسری نداشته ام و ورزشکار حرفه ای چون تنها فعالیتش ورزش است پس نیاز به حمایت و اسپانسر دارد.

وی یادآور می شود که از 8 سال پیش به همراه برادرش محسن ورزش حرفه ای را شروع کرده اند و در میانه راه برادرش تصمیم گرفته ورزش قهرمانی را کنار بگذارد و به عنوان مربی برادر کوچکتر را همراهی کند.

محسن پاکباز نیز مربی بدون ادعایی است که می گوید: مهمترین دلیل که تصمیم گرفتیم از بین ما دو برادر یک نفر بماند مسایل مالی بود با این حال می دانستم اگر بخواهم بمانم فقط می توانم در سطح ملی خوب باشم اما سامان از همان ابتدا ویژگیهایی داشت که می دانستم می توان به قهرمانی اش در سطح بین المللی امیدوار بود.

 

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد