تاریخ درج خبر : 1395/06/30
کد خبر : ۵۵۴۲۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جزئیات تازه از پرونده کشته شدن ۴ سرباز در یاسوج

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: کشته شدن سرباز ضارب کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج توسط افسرنگهبان کذب محض است.falahati-aliabbas

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، علی عباس فلاحتی مطلق گفت: شایعات زیادی در ارتباط با فاجعه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج در جامعه و فضاهای مجازی منتشرشده که هیچ‌کدام صحت نداشته و کذب است.

وی با بیان برخی از این شایعات مانند کشته شدن سرباز ضارب توسط افسرنگهبان وقت را بی‌اساس خواند و اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود سرباز ضارب از گچساران به یاسوج تبعید شده هم از شایعاتی است که از اساس کذب است.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرباز ضارب حدود ۷ ماه خدمت کرده و به‌هیچ‌عنوان از گچساران به یاسوج تبعید نشده و از ابتدای خدمت در این شهر خدمت سربازی کرده است.

فلاحتی مطلق از پیگیری‌های ویژه دستگاه‌های مرتبط در ارتباط با فاجعه کشته شدن ۳ سرباز به دست سرباز دیگر در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج خبر داد.

وی گفت: اکیپ ویژه‌ای برای بررسی‌های لازم هم‌اکنون در یاسوج مستقرشده و به‌طور حتم پیگیری‌ها تا حصول دقیق نتیجه این فاجعه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تمامی کسانی که در پرونده این فاجعه تلاش کردند در جامعه آرامش برقرار شود، خاطرنشان کرد: پرونده هم‌اکنون از طریق دادسرای نظامی و دستگاه قضایی در حال پیگیری ویژه است.

به نوشته ایلنا، فلاحتی مطلق افزود: مسئولان سازمان‌های زندان کشور نیز از لحظه وقوع فاجعه تاکنون در حال پیگیری و مشخص شدن دلایل این حادثه بوده‌اند و از هیچ کوششی برای مشخص شدن نتیجه و ایجاد آرامش کوتاهی نکرده که جای تقدیر دارد.

وی از حضور آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک حسینی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در منزل سربازان کشته‌شده در این فاجعه خبر داد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده‌های سربازان کشته‌شده همراهی‌های شایسته‌ای با مسئولان مختلف داشته‌اند که ما از این بزرگواران تشکر می‌کنیم.

فلاحتی مطلق در پایان افزود: نتیجه نهایی دلایل این حادثه هنوز مشخص نشده و بعد از مشخص شدن دلیل آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد