تاریخ درج خبر : 1395/06/30
کد خبر : ۵۵۴۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
صادق الهی نژاد

ایزدپور هیچ خطایی را به خودش نمی گیرد

۱-سرانجام انتظارها به پایان رسید و سامان پاکباز قهرمان ارزنده هم استانی پس از کسب مدال نقره مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ به ایران بازگشت.

۲-مراسم با شکوه استقبال از سامان پاکباز به بهترین شکل ممکن انجام گرفت که در این میان تلاش های چشم‌گیر فرماندار دنا قابل تقدیر بود ،آنجا که قبل از ورود پاکباز به شهر سی سخت چندین جلسه به نام کمیته استقبال از پاکباز به جهت هماهنگی هر چه بیشتر برگزار کرد تا این مراسم به شایسته ترین شکل ممکن صورت بگیرد..
۳- عجیب ترین رخداد استقبال از سامان پاکباز جایی اتفاق افتاد که هیچ کس فکرش را هم نمی کرد آنجا که علیرغم هماهنگی های صورت گرفته مدیر کل ورزش و جوانان استان غایب بزرگ مهمترین رویداد ورزشی استان بود.
۴-جهانبخش ایزدپور کارکنان ورزش و جوانان استان را از مراسم استقبال از محروم می کند و در بدو ورود به فرودگاه زمانی که از حضور معاون توسعه ورزش استان و رییس ورزش شهرستان بویراحمد بدون اجازه خو در فرودگاه مطلع می شود با عصبانیت فرودگاه را به سمت اداره کل ورزش و جوانان استان ترک می کند..
۵-همه این اتفاقات زمانی رخ می دهد که در مراسم استقبال سی سخت برای مدیر کل ورزش و جوانان وقت سخنرانی در نظر گرفته می شود و حتی در ابتدا سخنرانی ایشان اعلام برنامه می شود.
۶-به هر حال پس از اطمینان مجریان برنامه در سی سخت از عدم حضور ایزدپور با اصرار فراوان فرماندار سی سخت و معاون عمرانی استاندار احمد حکمتی اصل معاون توسعه ورزش بجای ایشان سخنرانی می کند.
۷-بدون تردید جهانبخش ایزدپوربا قیافه حق به جانب،همچون سرداران فاتح در آینده ای نزدیک موفقیت سامان پاکباز را محصول کار سراسر انتقاد خود در ورزش و جوانان استان بازشماری خواهد کرد ،در حالیکه درست درجاییکه می بایست حضور می داشت بنا به دلایل واهی غایب بزرگ مراسم استقبال بود.
۸-سامان پاکباز در ریو ۲۰۱۶ روی سکو رفت و بنا به گفته خودش برادرش بیشترین سهم را در موفقیتش داشت اما اکنون دوربین‌ می‌چرخد و همه زوایا را نشان می‌دهد. دوستان دور هم نشسته‌اند و برای آینده نقشه می کشند و در آینده خواهند گفت:موفقیت سامان حاصل تلاش ما بود ماییکه تا دیروز حتی رشته ورزشی پاکباز را هم نمی دانستیم اگر تا پیش از این می‌شد رد آنها را با کارشکنی های شان در امر ورزش گرفت، حالا همه‌شان دور هم جمع شده‌اند؛ با ولع و اشتیاق هرچه تمام‌تر برای حلوا حلوا کردن مدال سامان دندان تیز کرده اند.
۹-خوشبختانه یا متاسفانه ماهیت حوزه ورزش به شکلی است که در آن افراد مدیر و مسوول خیلی بیشتر از عرصه‌های دیگر دیده می‌شوند و مورد توجه قرار می‌گیرند. خود ایزدپور نیز به احتمال فراوان می بایست تاکنون فهمیده باشد که پستی که به ناحق در ورزش استان تصاحب کرده است هم نمای بیشتری دارد. بر همین اساس قطعا تداوم چنین موضع‌گیری‌های عجیبی از سوی آقای مدیرکل، می‌تواند برای او و وزارت ورزش و جوانان آثار مخرب و زیانباری پدید آورد.

۱۰-در اینکه جهانبخش ایزدپور سکاندار اول ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد است شکی نیست ، او برای پایان بخشیدن به تجربیات تلخ ورزش استان در زمان قبل از خود سر کار آمده واز همان اول سعی داشت همه موفقیت های ورزشکاران و جامعه ورزش استان را به نام خود تمام کند این عمل ایزدپور اغلب اوقات به هنگام حضور مدیران ارشد استانی و نمایندگان استانی شکل می گرفت.
۱۱-به هر حال مراسم استقبال از سامان پاکباز به نحو احسن و با درایت فرماندار دنا و مردم شهر سی سخت صورت گرفت اما غیبت ایزدپور سوال برانگیز بود اصولا ایزدپور را می توان متهم غایب نام نهاد آنجا که هنگام موفقیت‌ها معمولا در صحنه حضور دارد، اما جایی که کار خراب می‌شود، سخت بتوان رد پایی از وی پیدا کرد در حالیکه مراسم استقبال از پاکباز می توانست نقطه عطف عملکرد ضعیف ایشان در ورزش استان باشد ولی هیچ جوابی نمی تواند برای عدم حضور ایشان قانع کننده باشد چرا که پیشتر ایزد پور نشان داد فرصت انجام کارهای فراوانی از جمله حضور در تیزر تبلیغاتی فلان مجتمع ورزشی را دارد، اما افسوس که ایزدپور هیچ خطایی را به خودش نمی‌گیرد و از نظرایشان اشتبا‌هات مال بقیه است! .
۱۲-در استان کهگیلویه و بویراحمد و اصولاً هر نقطه ای که دست اندرکارانش تمایلی به قبول و تصحیح اشتباه نداشته باشند بسیار خطرناک جلوه می کند اما خدا کند بالاخره بفهمیم که خطا کردن قسمتی از وجود همه آدم هاست و وزن آدم ها و انکار کردن اشتباه اصلاً نمی‌تواند به معنی بزرگی آدم ها باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد