تاریخ درج خبر : 1395/06/30
کد خبر : ۵۵۴۲۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در رژه نیروهای مسلح استان:

امروز شاهد اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی هستیم

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز شاهد اقتدار و اعلام آمادگی نیروهای مسلح ایران اسلامی هستیم.

boali-06

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، سردار یدالله بوعلی چهارشنبه، 31 شهریورماه مراسم رژه نیروهای مسلح – یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: لازمه رفع تهدیدهای نظامی اقتدار نیروهای نظامی است و همین اقتدار موجب ایجاد وحشت در بین دشمنان جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی بیان کرد: امروز آنچه بعد از هشت سال دفاع مقدس می‌توانیم به آن اقرار کنیم این بود که بر اساس آنچه قرآن وعده داده بود باور داشتیم و در میدان عمل حاضر شدیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دفاع مقدس مبتنی بر آنچه خداوند در قرآن فرموده و آنچه از لسان پیامبر (ص) و امامان (ع) بیان شده بود، است و ارزش هشت سال دفاع مقدس همین است.

سردار بوعلی تصریح کرد: وقتی امام خمینی (ره) فرمودند؛ «ما ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم » بر همین اساس است که دست خداوند بالاتر از هر چیزی است. پیروزی ما در جنگ مدیون عنایت و توجه خداوند و توان و نیروی رزمندگان ولایتمدار ما در جنگ هشت‌ساله است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ادامه داد: مقام معظم رهبری گفتند ملت ما امیدوارانه در برابر دشمنان ایستاده است و اگر پای این بیفتد تا آخرین قطره خون خواهیم ایستاد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مبارزه علیه دشمن در خارج از مرزها عنوان کرد: درصورتی‌که در خارج از مرزها جلوی دشمنان ایستادگی نکنیم باید در داخل کشور با آن‌ها مبارزه کنیم.

سردار بوعلی تأکید کرد: امروز شاهد اقتدار و اعلام آمادگی نیروهای مسلح ایران اسلامی هستیم و همین ما را از سایر کشورها متمایز می‌کند.

وی افزود: بسیجیان و نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد که در طول هشت سال دفاع مقدس و در تمام زمینه‌ها که به حضورشان احتیاج بود پیش‌قدم بودند و حماسه آفریدند، بازهم تا سرحد جان و آخرین قطره خون خود برای دفاع از اسلام و انقلاب و حریم اسلام آماده هستند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امنیت مهم و زمینه پیشرفت است، اضافه کرد: زمینه پیشرفت انقلاب اسلامی داشتن نیروهای نظامی آماده و مقتدر است. نیروهای مسلح کشور در محاسبات قدرت نظامی، مقتدر و معتقد در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی و اسلام هستند و آنچه باعث بازدارندگی در مقابل دشمنان شده بر همین اساس است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد