تاریخ درج خبر : 1395/06/30
کد خبر : ۵۵۴۳۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -
طی مراسمی انجام شد:

معرفی سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلیویه و بویراحمد

 یاسر رحیمیان، در آیینی به‌عنوان سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

rahimian-yaser-01

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم معارفه یاسر رحیمیان، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان با معرفی سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان با حضور اسماعیل شفاعی معاون اداری و مالی و عباس نعمتی مدیرکل حراست نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سالن اجتماعات کتابخانه آیت‌الله ملک حسینی یاسوج برگزار شد.

اسماعیل شفاعی در این مراسم با قرائت حکم علیرضا مختار پور، دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، یاسر رحیمیان را به‌عنوان سرپرست جدید کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد معرفی و همچنین از زحمات و تلاش‌های زینب قربانی، مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر کرد.

همچنین در حاشیه این برنامه، معاون اداری و مالی به همراه مدیرکل حراست نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور در کتابخانه‌ مرکزی‌ آیت‌الله ملک حسینی یاسوج از بخش‌های استان‌شناسی، کودک و نوجوان، مخزن، مرجع، نابینایان، اینترنت، سالن‌های مطالعه و سایر بخش‌های این کتابخانه بازدید و با کتابداران گفتگو کردند.

شفاعی با ابراز خرسندی از ایجاد بخش استان شناسی در این کتابخانه، کتاب‌های موجود در این بخش را منابع خوبی برای معرفی استان و چهره‌های علمی و فرهنگی توصیف کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد