تاریخ درج خبر : 1395/06/30
کد خبر : ۵۵۴۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
طی مراسمی با حضورمعاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفت:

معرفی مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد

طی حکم سید کامل تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور محمدعلی غفاری به سمت مدیرکل امور مالیاتی استان منصوب  و مراسم تودیع و معارفه وی امروز در یاسوج برگزار شد.

todie-va-moarefe-omur-maliyati

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد در  این آیین محمد علی غفاری به عنوان مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات سهراب امدادی فر مدیرکل پیشین تقدیر شد.
معاون مالیاتهای مستقیم سازمان در آیین تکریم و معارفه ی مدیران کل امور مالیاتی استان ضمن تبریک عید غدیر خم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس ، به تشریح ویژگیهای یک مدیر موفق پرداخت.
جنتی شایستگی ، علم و دانش مربوط به شغل ، مردم شناسی و امانت داری را از خصایص یک مدیر موفق عنوان کرد و افزود: در سازمان امور مالیاتی کشور نیز باتوجه به تخصصی بودن امور باید  در بکار گیری مدیران این ویژگیها بیشتر مورد توجه باشد.
و ی با بیان اینکه تنها راه پیشرفت و توسعه ی هر جامعه هماهنگی با تکنولوژی جهانی است گفت،سازمان امور مالیاتی کشور در این راستا  و به منظور تسریع در فرایند ها اجرای طرح جامع مالیاتی را در دستور کار قرار داده که این طرح تا پایان سال جاری به صورت کامل در سراسر کشور اجرایی خواهد شد
جنتی استفاده از فناوری های جدید ارتباطی و بکار گیری سیستم متمرکز اطلاعات مودیان مالیاتی را از گام های مهم سازمان امور مالیاتی کشور در راستای اجرای طرح جامع مالیاتی عنوان کرد و گفت:الکترونیکی کردن نظام خدمات رسانی موجب تسهیل فرایندها و تسریع در پاسخگویی به مودیان می شود.
وی  با تاکید بر اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی گفت:در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی سازمان امور مالیاتی کشور ضمن اجرای طرح جامع ، حمایت های لازم از بخش تولید را از طریق معافیت های قانونی و بخشودگی های ممکن صورت خواهد داد.
محنایی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به موفقیت های اداره ی کل امور مالیاتی استان در سالهای اخیر گفت : مجموعه ی مالیاتی استان با تلاش بی وقفه و با استفاده از تمامی منابع درآمد در استان توانست در چند سال اخیر وظایف محوله در راستای تحقق حقوق حقه ی دولت و حصول اهداف عالیه ی نظام به نحو احسنت انجام دهد.
مدیرکل امورمالیاتی پیشین کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: عملکرد وصول مالیاتی در سال 1392 حدود 56 درصد بود و این عدد در سال جاری به 120 درصد رسید.
سهراب امدادی فر اظهار داشت: مهمترین مشکل اداره کل امور مالیاتی استان و زیرمجموعه های آن محدودیت های فضای فیزیکی بود که در این زمینه نیز گام هایی برداشته شد.
وی اظهار کرد: ساختمان اداری امور مالیاتی در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و دنا تجهیز شد و مردم به آسودگی می توانند از خدمات دولت در این مناطق بهره مند شوند.
غفاری مدیر کل جدید اداره ی کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد نیز در پایان این مراسم ، تعامل با مؤدیان مالیاتی استان را از اولویت های  کاری خود بر شمرد و افزود در مسیر حمایت از بنگاه های اقتصادی استان با استفاده از معاویت های قانونی و بخشودگی های ممکن حمایت های لازم از این فعالان اقتصادی به عمل خواهد آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد