تاریخ درج خبر : 1395/06/31
کد خبر : ۵۵۴۳۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
وعده معاون استاندار در جشنواره غدیر با رایحه مهر ؛

اگر مردم زمین دهند، امسال دو مدرسه در مادوان می سازیم

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه ایجاد اماکن آموزشی در شهر مادوان باید در اولویت قرار گیرد گفت: اگر مردم زمین در اختیار ما قرار دهند اعتبار برای ساخت 2 مدرسه آماده است.

%d9%82%d8%aa%d8%a7%d8%ad-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد،  فتاح محمدی در “جشنواره غدیر با رایحه مهر” گفت:شهر مادوان بر اساس نشست های مختلفی که داشته ایم  در همه حوزه ها نیازمندی هایی دارد که مهمترین اولویت این شهر فضا های آموزشی ،ورزشی  و مساجد است .

محمدی یادآور شد :در زمینه فضاهای ورزشی سپاه فتح استان اقداماتی انجام داده و در زمینه مساجد و احداث کتابخانه نیز کارهایی انجام شده است و قول می دهیم در صورتی که مردم زمین واگذار کنند ،در همین سال تحصیلی پیش رو اعتبار ساخت  2 مدرسه را در فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: چون مادوان در حاشیه شهر یاسوج است پس جمعیت زیادی در این شهر اسکان پیدا می کنند .

وی ادامه داد:جمعیتی که به شهر مادوان می آید از روستاها و جاهای مختلف می آید لازم است در زمینه مسایل فرهنگی همراه با استان آموزشهایی ببینند.

معاون  استاندار با بیان اینکه نباید برنامه های فرهنگی در مرکز استان متمرکز شود افزود: جشن مهر را به شهر مادوان که مرکز ثقل جمعیت و مهاجرت پذیری  است آوردیم.

محمدی گفت:مردم این منطقه از آسیب هایی رنج می برند که لازم است دانش و آگاهی جامعه را برای رویارویی با این آسیبها ارتقا دهیم.ضمن اینکه باید زمینه نشاط و شادابی ساکنان این شهر فراهم شود.

مدیرعامل همیاران سلامت روان اجتماعی استان نیزبا بیان اینکه افت شدید وضعیت اقتصادی باعث ایجاد جو شدید روانی روی مردم شده، افزود:این جشنواره برای ایجاد نشاط و شادی و با هدف فرهنگسازی برگزار شده است.

مرضیه التیامی افزود:در شهر مادوان اعتیاد و آسیبهای ناشی از آن تاثیر منفی روی زندگی مردم گذاشته است اما چنین به نظر می رسد که مسئولان این شهر را رها کرده اند.

وی ادامه داد: برنامه های زیادی برای مردم این شهر انجام شده که استقبال از این برنامه ها نشان داده که مردم تشنه آموزش ها و مهارت های زندگی هستند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد