تاریخ درج خبر : 1395/06/31
کد خبر : ۵۵۴۵۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فولاد یاسوج حریف تراکتورسازی شد / موسوی: هیچ امکاناتی نداریم؛ مسئولان یاری کنند

قرعه‌کشی مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور برگزار شد و «فولاد یاسوج» نخستین حریف تراکتورسازان در چارچوب این رقابت‌ها شد.

folad-yasuj

به گزراش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از کبنانیور، بر این اساس سرخ‌پوشان در نخستین دیدار خود به مصاف تیم «فولاد یاسوج» می‌روند که این دیدار در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار می‌شود.

سید محمد موسوی اطهر سرمربی تیم فوتبال فولاد یاسوج با بیان اینکه امروز در دنیا ورزش فوتبال به یک صنعت بزرگ تبدیل شده است، اظهار کرد: فوتبال یاسوج دارای جوانان مستعد و توانمندی است که بدون شک با حمایت مسئولان و مردم می‌توانند، برای این شهر و استان کهگیلویه و بویراحمد افتخارآفرینی کنند.

وی با بیان اینکه تیم «فولاد یاسوج» در جام حذفی فوتبال کشور حریف تراکتورسازی شده است، اظهار کرد: این بازی تأثیر زیادی در معرفی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دارد و در صورت حمایت مسئولان قطعاً می‌توان بازی خوبی در شأن فوتبال این شهر ارائه داد.

موسوی‌اطهر تصریح کرد: انتظار می‌رود مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به حمایت از ورزش این دیار بیایند چراکه این روزها جوانان این شهر با دست‌خالی نام شهر یاسوج و استان را به کشور معرفی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد یاسوج با بیان اینکه این تیم با دست‌خالی و بدون صفر ریال اعتبار بازی‌های خود را انجام داده است، گفت: چرا مسئولان نسبت به ورزش این استان بی‌توجه هستند، آیا بهتر نیست با حمایت‌های معنوی و مادی خود دل جوانان این شهر را شاد نگه‌دارند تا حداقل به برخی از آسیب‌های اجتماعی دست نزنند.

وی اضافه کرد: تیم فوتبال فولاد یاسوج باید برای بازی به تبریز سفر کند، اما تاکنون هیچ مسئولی از ما سؤال نکرده است که شما با چه امکاناتی می‌خواهید به مصاف تراکتورسازی بروید.

موسوی‌اطهر از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا به کمک ورزش این استان بیایند و تیم فوتبال یاسوج را مورد حمایت قرار دهند.

وی افزود: اگر موفقیتی حاصل شود قطعاً افتخار آن برای استان کهگیلویه و بویراحمد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد