تاریخ درج خبر : 1395/07/01
کد خبر : ۵۵۴۵۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهر دهدشت برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهر دهدشت برگزار شد.

piaderavi-khanavadegi-01

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی صبح امروز از جلوی استادیوم آزادی دهدشت تا تپه نور شهدای شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

این همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردم از جلوی استادیوم آزادی دهدشت آغاز و مسیر را به سمت میدان مرکزی و خیابان شریعتی طی کردند و با گردهمایی در تپه نورشهدا در کنار شهدای گمنام مراسم اختتامیه برگزار شد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه در حاشیه این برنامه اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش ایجاد نشاط و شادابی، توسعه فرهنگ ورزش همگانی است.

علی پوزش با اشاره به اینکه ورزش کردن برای افزایش توان، آمادگی جسمانی و سلامت روحی و جسمی ضروری است عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌ها باید به نحوی باشد که فعالیت‌های ورزشی در کمترین زمان و با بهره‌گیری از حداقل امکانات موجود انجام شود.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها باید همواره به‌سلامت توجه داشته و از ورزش‌های همگانی غافل نشوند بیان کرد: مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه ورزش همگانی و بستر‌سازی لازم برای ارتقای توسعه سلامت جسمی و روحی مردم نقش بسزایی دارد.

پوزش با اشاره به لزوم نهادینه شدن فرهنگ ورزش در خانواده‌ها تصریح کرد: زندگی شهرنشینی نیاز به ورزش همگانی برای خانواده‌ها را ضروری می‌کند.

به گزارش تسنیم این همایش با همکاری فرمانداری شهرستان کهگیلویه و هیئت همگانی اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم به تعدادی از شرکت‌کنندگان به‌قیدقرعه جوایزی اهدا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد