تاریخ درج خبر : 1395/07/01
کد خبر : ۵۵۴۵۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

قرعه هندبال نفت و گاز گچساران در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا/ شانس صعود نماینده ایران روی کاغذ

تنها نماینده ایران در مسابقات هندبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا برای صعود از شانس مطلوبی برخوردار است.

384601_365

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از خبرگزاری صداوسیما، قرعه‌کشی و گروه‌بندی نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی قرعه مطلوب برای هندبال نفت و گاز گچساران باشگاه‌های آسیا در مقر فدراسیون هندبال آسیا در کویت برگزار شد.

بنا به این گزارش مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا قرار است از 8 تا 15 آبان ماه امسال به میزبانی کشور اردن برگزار شود و تیم نفت و گاز گچساران تنها نماینده ایران در این دوره از مسابقات است.

انصراف باشگاه مار الیاس لبنان و محرومیت این باشگاه از مسابقات آسیایی موجب شد تا طبق آئین‌نامه مسابقات AHF، قرعه‌کشی این دوره از مسابقات دوباره برگزار شود و تیم هندبال نفت گاز گچساران در قرعۀ مجدد با تیم‌های الاهلی اردن، الجزیره امارات و الجیش قطر همگروه شد.

کارشناسان معتقدند که تیم هندبال نفت و گاز گچساران برای صعود و راه‌یابی به دور بعد این مسابقات در گروهی مطلوب قرار گرفته است.

این مسابقات در دو گروه A و B برگزار خواهد شد و گروه A شامل تیم‌های نفت و گاز گچساران، الاهلی اردن، الجزیره امارات و الجیش قطر است و گروه B هم شامل تیم‌های لخویا قطر (قهرمان دوره قبل)، الاهلی بحرین، النور عربستان و اهلی سداب عمان است.

دو تیم اول و دوم هر دو گروه پس از دیدارهای مقدماتی به مرحله نیمه‌نهایی راه خواهند یافت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد