تاریخ درج خبر : 1395/07/02
کد خبر : ۵۵۴۶۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تنها نماینده یاسوج در لیگ فوتبال کشور چشم‌انتظار توجه مسئولان

تیم فوتبال زاگرس یاسوج با کمترین امکانات لازم در جدالی نابرابر در لیگ دسته دوم کشور به مصاف حریفان تادندان‌مسلح خود می‌رود، این در حالی است که این تیم تحت عنوان نماینده یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم کشور با دیگر حریفان برای صعود به لیگ دسته اول رقابت می‌کند و به‌نوعی آبروی استان محسوب می‌شود.

football-zagroz-yasuj

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فصلی نو، اکنون نگاه همه فوتبال دوستان یاسوجی به ساق پاهای بازیکن این تیم دوخته‌شده است تا همانند گذشته‌ای نه‌چندان دور شاهد افتخارآفرینی نماینده شهرشان در لیگ‌های معتبر کشوری باشند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که علیرغم وعده‌های فراوان تاکنون هیچ کمکی به این تیم نشده است و جالب‌تر اینکه خیلی از مدیران استانی، ورزشی و غیرورزشی کمترین توجهی به این نداشته‌اند.

آنچه در زیر می‌خوانید ماحصل گفت‌وگوی سرمربی و دو تن از بازیکنان این تیم با خبرنگاران است.

کمترین توجه از سوی اداره کل ورزش و جوانان

حمید کرمی سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج گفت: امتیاز این تیم را هیئت فوتبال با هزار مکافات و به‌واسطه عشق و علاقه‌ای که رئیس فدراسیون فوتبال به این استان داشت توانستیم بگیریم و انتظار می‌رفت که مدیران استانی درزمینهٔ احیای این تیم با ما همکاری داشته باشند.

کرمی با انتقاد از اداره ورزش و جوانان استان گفت: اداره کل ورزش و جوانان که متولی ورزش است کمترین توجه ا به این تیم دارد و الان کمک این تیم صرفاً در حد یک سوئیت بدون امکانات است که در اختیار تیم گذاشته است.

وی ادامه داد: این تیم با کمترین امکانات نتایج بسیار خوبی گرفته است و مشخص شد که بازیکنان و کادر فنی تیم پتانسیل بسیار خوبی دارند که فقط و فقط نیاز به حمایت دارند.

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج گفت: ما توقع داریم که عزیزان در بخش‌های خصوصی و دولتی دست تیم را بگیرند والان شما نکاه کنید که دوران قرارداد سفید امضا تمام شده است اما بازیکنان این تیم آن‌قدر معرفت داشتند که برای سربلندی نام استان قرارداد سفید امضا کرده‌اند که جا دارد از همه بازیکنان به خاطر تلاششان تشکر ویژه کنم.

مسئولین شهر استان همانند بقیه شهرها برای فوتبال شهرشان ارزش قائل شوند

دروازه‌بان تیم شهرداری یاسوج نیز گفت: من ۱۵ سال سابقه بازی در تیم داماش گیلان را دارم و اکنون به خاطر احترامی که به آقای کرمی سرمربی تیم داشتم با تیم زاگرس یاسوج قرارداد سفید امضا کردم.

میلاد پورقلی با اشاره به اینکه برای اولین آر است که به یاسوج آمده است بیان کرد: شاید خیلی از بازیکنان غیربومی برای اولین بار به یاسوج آمده باشند اما خیلی‌ها اسم یاسوج را با نام تیم فوتبال شهرداری یاسوج می‌شناسند اما ای‌کاش مسئولین این شهر همانند مدیران دیگر شهرها یک بار زحمتی به خود می‌دادند و یک سری به ما می‌زدند.

پور قلی گفت: در همه‌سال‌هایی که در فوتبال هستم ندیده‌ام که سرمربی تیم هم زحمت بار فنی را به دوش باشد و هم دنبال جذب بازیکنان باشد و هم اینکه به فکر تدارکات تیم باشد.

وی در رابطه با نتیجه‌های به‌دست‌آمده تیم در دو بازی انجام شده ادعا کرد: در کرج می‌بایست ۴ بر صفر بازی را می‌بردیم خیلی موقعیت از دست دادیم و حتی در دقیقه ۹۲ پنالتی از دست دادیم و در یاسوج هم حریف را که با تدارکات فراوان به یاسوج آمده بود شکست دادیم.

شهرداری یاسوج سکوی پرتاب من بود

کاپیتان تیم فوتبال زاگرس یاسوج گفت: من بازیکن غیربومی تیم هستم اما یاسوج را شهر خودم می‌دانم چراکه یاسوج سکوی پرتاب من بود و من به مردم این شهر بدهکار هستم.

حسین حجازی با اشاره به اینکه در شهرداری یاسوج شکوفا شد عنوان کرد: زمانی در شهرداری یاسوج کار کردم و از طریق این تیم به صبا باطری پیوستم که زیر نظر مرد اول فوتبال ایران یعنی علی دایی فوتبال بازی کردم.

حجازی اضافه کرد: فوتبال من در یاسوج باعث شد زیر نظر مربیانی همانند لوکا بوناچیچ، بگووییچ و فراز کمالوند بازی کنم و اکنون پس از ۴ سال از مسئولین شهر و استان دلخور هستم.

وی گفت: تیم فوتبال شهرداری یاسوج شناسنامه این شهر بود همه ایران یاسوج را بنام فوتبال شهرداری یاسوج می‌شناسند به‌نوعی که در یک مقطع زمانی به غول کش شهرت پیدا کرده بود.

وی ادامه داد: از مسئولین خواهش می‌کنم به ما کمک کنند اگر حضور فیزیکی نمی‌توانند داشته باشند از طرق دیگر همکاری کنند ما بازیکنان غیربومی قرارداد سفید امضا کردیم و شما نیز به خاطر شهر خودتان با ما همکاری داشته باشید.

کاپیتان زاگرس یاسوج گفت: مردم یاسوج بسیار احساساتی هستند من هیجان این مردم را دیده‌ام و عاشق این رفتارشان هستم و من امیدوارم مسئولین برای شادمانی مردم این شهر گام بردارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد