تاریخ درج خبر : 1395/07/03
کد خبر : ۵۵۴۶۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -
در یاسوج مطرح شد

20 هزار نفر در آموزش‌وپرورش استخدام می‌شوند

مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش‌وپرورش: آنچه علاوه بر کمبود کلی نیرو در آموزش‌وپرورش مطرح می‌شود عدم توازن در تقسیم نیرو است که باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای این وزارت خانه شده است.

estekhda-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تابناک، رضا مددی روز شنبه در یاسوج اظهار داشت: 20 هزار نفر سال جاری از طریق دانشگاه فرهنگیان کشور و برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش در این وزارتخانه جذب خواهند شد.

مددی بیان کرد: رویکرد و سیاست دولت تدبیر و امید و وزارت آموزش‌وپرورش برای جذب نیروهای موردنیاز تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان خواهد بود.

وی در گفتگویی با ایرنا با بیان اینکه درخواست‌ها و تعداد نیروهای موردنیاز به فراخور هر استان، منطقه و بخش‌های گوناگون جمع‌بندی و در اختیار متولیان امر قرار گرفته است، افزود: بیشترین نیاز نیروی انسانی در بخش معلمان مقطع ابتدایی است.

هفته پیش هم فانی، وزیر آموزش‌وپرورش از استخدام 20 هزار نیروی جدید در آموزش‌وپرورش خبر داده بود و در این خصوص بیان کرد: امسال 10 هزار نفر از طریق کنکور سراسری جذب‌شده که در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی تحصیل می‌کنند و 10 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان در آموزش‌وپرورش جذب می‌شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد