تاریخ درج خبر : 1395/07/03
کد خبر : ۵۵۴۷۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -
مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت خدمات حمایتی استان؛

باشگاه کشاورزان در همه استان‌ها راه‌اندازی می‌شود/ علیرضانژاد مدیر شرکت خدمات حمایتی کهگیلویه و بویراحمد شد

معاون اداری، مالی و پشتیبانی شرکت خدمات حمایتی کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت خدمات حمایتی استان کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی و گسترش باشگاه کشاورزان در همه استان‌های کشور خبر داد.

bashgah-keshavarzan

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، تورج منصوری بعدازظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شرکت خدمات حمایتی کهگیلویه و بویراحمد از دوران تنوع خدمات، خروج از یک توزیع‌کننده صرف و تبدیل به ارائه‌دهنده چندین نوع خدمت به کشاورزان در این شرکت خبر داد.

معاون اداری، مالی و پشتیبانی شرکت خدمات حمایتی کشور افزود: راه‌اندازی باشگاه کشاورزان به‌منظور مشتری‌مداری و ارتباط مستقیم با کشاورزان یکی از این خدمات است.

وی با بیان اینکه کشاورزان با پرداخت حق عضویت کمتر از یکصد هزار تومان می‌توانند عضو این باشگاه شوند، تصریح کرد: خدماتی همچون آزمایشات آب‌وخاک برای اعضای این باشگاه رایگان خواهد بود ضمن اینکه بسیاری از خدمات دیگر با قیمت بسیار کمتری ارائه می‌شود.

منصوری از پاسخگویی، مشاوره و دریافت نیازهای کشاورزان در این باشگاه خبر داد و تأکید کرد: یکی دیگر از خدمات خوب شرکت خدمات حمایتی، تحویل نیازهای کشاورز ازجمله نهاده‌های کشاورزی در محل مزرعه است.

معاون اداری، مالی و پشتیبانی شرکت خدمات حمایتی کشور ادامه داد: همچنین با بانک کشاورزی توافق کردیم که برای کشاورزان کارتی اعتباری صادر کند که کشاورز بتواند بدون دغدغه نیازهای خود را از سوی کارگزاران این شرکت تأمین کند.

منصوری ارائه اطلاعات دقیق و جزئی هواشناسی را به‌صورت منطقه‌ای و شهرستانی به کشاورزان از دیگر خدمات شرکت حمایتی کشاورزی برشمرد.

وی با بیان اینکه بسیاری از این خدمات در چند استان کشور ازجمله قزوین شروع‌شده، ابراز داشت: برنامه این شرکت این است که با همکاری سازمان‌های جهاد کشاورزی در همه استان‌ها چنین خدماتی را گسترش دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش توضیح داد: در سال 92 این شرکت حتی قادر به تأمین کود موردنیاز کشاورزان هم نبود ولی امروز به بهترین تولیدکننده بذر غلات، برنج و کلزا تبدیل‌شده و بیش از 20 نوع کود را از میکرو تا ماکرو تأمین می‌کند و تولید کودهای آلی و کمپوست را نیز در برنامه کاری قرار داده است.

رئیس سارمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: شرکت خدمات حمایتی به‌تازگی خدمات خوبی را به کشاورزان تعریف کرده است که انتظار می‌رود همه آن‌ها در این استان نیز اجرایی شوند.

جعفر گوهرگانی از حمایت جهاد کشاورزی از برنامه‌های این شرکت خبر داد.

محمد محمدی نیز در این آیین با بیان اینکه مدیریت‌ها دائمی نیستند، گفت: همه می‌دانند که در چه وضعیتی شرکت خدمات حمایتی را تحویل گرفتم و اکنون به کجا رسیده است.

مدیرعامل سابق شرکت خدمات حمایتی کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از اعتماد مسئولان به او، افزود: به دنبال مدیریت علمی و به‌دوراز حاشیه و غوغا سالاری بودک که تا حدی زیادی عملیاتی شد.

محمدی، تبدیل‌شدن این استان به رأس تولید بذر پرورشی و راه‌اندازی سایت بدر در این استان دو کار مهم انجام شده در این شرکت مطرح کرد و گفت: قصد ارائه گزارش عملکرد ندارم.

علی علیرضانژاد نیز در این آیین با بیان اینکه شرکت خدمات حمایتی رسالت‌های سنگینی دارد، گفت: با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها، تلاش خواهم کرد سیاست‌های‌ کلان این شرکت در کهگیلویه و بویراحمد اجرایی شوند.

مدیرعامل جدید شرکت خدمات حمایتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در همین ابتدای کار از ریاست سازمان جهاد کشاورزی و همه عوامل مرتبط انتظار همکاری دارم چراکه بدون تعامل و همکاری همه‌جانبه، موفقیت دور از دسترس خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد