تاریخ درج خبر : 1395/07/04
کد خبر : ۵۵۴۷۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ایجاد مرکز پیوند پوست برای بیماران سوختگی کهگیلویه و بویراحمد نیاز است

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: ایجاد مرکز تخصصی پیوند پوست در کهگیلویه و بویر احمد با توجه به افزایش تعداد تخت های فعال بخش سوختگی از 9 به 14 تخت ضرورت دارد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سید ذاکر سعیدی نژاد اظهار داشت: شرایط برای پذیرش بیماران سوختگی در گذشته به علت نبود سیستم گرمایشی، سرمایشی و تجهیزات پزشکی نامناسب به کندی انجام می شد.

وی گفت: اجرای طرح ارتقای هتلینگ در بیمارستان سبب افزایش سطح رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان شده است.

وی بیان کرد: با شروع طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان امروز معادل چند سال گذشته برای مرکز درمانی شهید بهشتی یاسوج تجهیزات پزشکی خریداری و نصب شده است.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج عمده ترین موارد سوختگی کودکان را بی احتیاطی بیان کرد و افزود: تعداد افراد آسیب دیده ناشی از سوختگی در کودکان و سایر افراد متناسب با فصول سال متفاوت است.

سعیدی نژاد بیان کرد: درمان بیماران بخش سوختگی زیر نظر متخصصان و جراحان عمومی و مجرب انجام و در صورت تشخیص پزشک معالج به متخصصان دیگر ارجاع داده می شود.

وی از پرسنل این بیمارستان که با سخت کوشی و تلاش مضاعف بصورت شبانه روز در ارائه خدمات درمانی به بیماران با سرعت ،دقت و کیفیت خدمات ارائه می دهند تشکر کرد.

وی گفت: نیاز است رسانه های ملی و محلی بویژه شبکه استانی نسبت به ساخت برنامه های آموزشی، کمک های اولیه را در برخورد با این بیماران به مردم آموزش داده و آنها را از پیامدها و آثار خودسوزی آگاه کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد