تاریخ درج خبر : 1395/07/04
کد خبر : ۵۵۴۷۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

گازرسانی در کهگیلویه وبویراحمد از میانگین کشوری بالاتر است

معاون امور مهندسی و بهره برداری شرکت ملی گاز ایران گفت: میزان گازرسانی در روستاها و شهرهای کهگیلویه و بویراحمد از میانگین کشوری بالاتر است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، مصطفی شیخ بهایی ظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج افزود: این میزان با توجه به کوهستانی بودن منطقه و وجود شرایط خاص توپوگرافی بسیار مطلوب است.

شیخ بهایی افزود: میزان گازرسانی در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد بالای ۹۹ درصد و در روستاها نیز ۶۸ درصد است.

وی بیان کرد: از مجموع ۱۷ شهر این استان به ۱۵ شهر گازرسانی شده است.

شیخ بهایی با بیان اینکه عملیات گازرسانی دو شهر دیگر این استان نیز در دست اجرا است، گفت: گازرسانی به این دو شهر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی یادآور شد: ۵۶۸ روستای بالای ۲۰ خانوار استان نیز از نعمت گاز بهره مندند.

مدیر مهندسی رودخانه شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد:مطالعات تعیین بستر 475 کیلومتر از طول رودخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد انجام شدخبرگزاری فارس: مطالعات تعیین بستر 475 کیلومتر از طول رودخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

مدیر مهندسی رودخانه آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالعات تعیین بستر و حریم 475 کیلومتر از طول رودخانه های استان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، سید عبدالمنان دانشی عصر امروز در حاشیه بازدید مدیرکل دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح ساماندهی رودخانه باشت، اظهار کرد: این طرح به طول 5.5 کیلومتر اجرا شده است.

مدیر دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: طرح ساماندهی رودخانه باشت بیش از 90 درصد پیشرفت دارد و بخش اعظم عملیات آن انجام گرفته است.

دانشی عنوان کرد: طرح ساماندهی رودخانه باشت با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان از جمله طرح‌های موفق در زمینه ساماندهی رودخانه‌های استان است که عملیات اجرایی آن در مدت زمان مورد نظر انجام گرفت.

مدیر دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد همچنین با بیان اینکه طول رودخانه‌های دائمی استان 1400 کیلومتر است، عنوان کرد: تاکنون مطالعات مرحله اول تعیین بستر و حریم 475 کیلومتر از طول رودخانه‌های استان انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: تا کنون بیش از 22 کیلومتر از رودخانه های استان ساماندهی شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد