تاریخ درج خبر : 1395/07/04
کد خبر : ۵۵۴۸۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد

در آئینی با حضور مسئولان استانی مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد%d8%aa%d9%88%d8%af%d9%8a%d8%b9-%d9%88-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d8%b1%d9%81%d9%87.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، در حکمی از سوی سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آیت فرهادی به سمت رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های این استان منصوب و از خدمات فرخ قائمی مقامی مدیرعامل سابق این سازمان تقدیر شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مشکلات داخلی و مسائل حاشیه‌ای در گذشته در این سازمان باید برطرف شود.

پژمان نیک‌اقبال با تأکید بر اینکه سازمان همیاری شهرداری‌ها باید کمک بیشتری به شهرداری‌های هفده‌گانه کند زیرا مشکلات متعددی دارند، افزود: ارتباط و تعامل بین سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های استان افزایش یابد.

وی عنوان کرد: رئیس جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به چند موضوع جدی ازجمله تکمیل و افتتاح پروژه‌های نیمه‌تمام و همچنین افزایش سطح رفاه کارکنان این سازمان توجه کند.

رئیس جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین گفت: انتظار همکاری همه‌جانبه از کارکنان را دارم زیرا با این همکاری زمینه توسعه استان و رفع مشکلات شهرداری‌ها فراهم می‌شود.

آیت فرهادی با تأکید بر اینکه اهتمام جدی سازمان همیاری شهرداری‌ها تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است افزود: این سازمان بازوی اجرایی شهرداری‌ها به‌ویژه شهرداری یاسوج است زیرا این شهرداری به نسبت سایر شهرداری‌های استان مشکلات خاص خود را دارد.

وی با بیان اینکه سازمان باید به‌سوی درآمدزایی پیش رود ابراز کرد: شهرداری‌های استان در زمینه‌های مختلف مشکلات تعددی دارند و سازمان بیش‌ازپیش برای کاهش مشکلات آنان تلاش و همکاری می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد