تاریخ درج خبر : 1395/07/05
کد خبر : ۵۵۴۸۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

معرفی 436 واحد صنعتی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به بانک های استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان جهت دریافت تسهیلات رونق در سامانه بهین ‎یاب ثبت‌ نام و از این تعداد تاکنون 436 واحد صنعتی و کشاورزی به بانک های استان معرفی شده اند.

divdideh-04

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده با اشاره به دستاوردهای اجرای قانون رفع موانع تولید در راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و حل مشکلات آنها تصریح کرد: تخصیص سهمیه بهره مندی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط از تسهیلات بانکی، یکی از اثرگذارترین راهکارها در حل مشکلات این واحد ها بوده است.

دیودیده با بیان اینکه از ۶۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی ثبت نامی استان در سامانه بهین یاب، تاکنون 50 واحد صنعتی تسهیلات مورد نیاز خود را از بانک‎ های عامل دریافت کرده‌اند، عنوان کرد: بانک ‎های استان موظف هستند تا پایان مهرماه به وضعیت همه واحد های صنعتی معرفی شده رسیدگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: زمان ثبت ‏‌نام اولیه طرح ‌های صنعتی در سامانه بهین ‌یاب خاتمه یافته است ولی دیگر مراحل شامل کارگروه‌ های کارشناسی و استانی، معرفی به بانک و پرداخت تسهیلات توسط بانک ‌ها ادامه خواهد داشت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: حدود 750 واحد تولیدی صنعتی در این استان وجود دارد تعدادی از این واحدها راکد هستند که با تزریق نقدینگی به این واحدها امیدواریم بستر رفع مشکلات آنها فراهم شده و شاهد رونق در تولید استان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد