تاریخ درج خبر : 1395/07/06
کد خبر : ۵۵۴۹۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -
ویژه دانش آموزان و دانشجویان؛

دوره‌های آموزشی و پژوهشی انجمن هوافضای کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

دوره‌های آموزشی و پژوهشی انجمن هوافضای کهگیلویه و بویراحمد ویژه دانش آموزان و دانشجویان از اواسط مهر ماه برگزار می‌شود.

hava-faza-dore-amozeshi

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور اداری و مالی انجمن علمی هوافضای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره های آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی انجمن علمی هوافضای استان ویژه دانش آموزان و دانشجویان استان در شهرستانهای بویراحمد،دنا،گچساران،کهگیلویه و لنده برگزار می‌شود.

وی افزود: دروه های آموزشی امسال در 18رشته آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی برگزار می‌شود و متقاضیان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت معاونت آموزش و پژوهش انجمن هوافضای استان به نشانی www.havafaza-amoozeshkb.vcp.ir مراجعه کنند. این دروه ها از اوایل مهر ماه شروع می‌شود.

معاون هماهنگی امور اداری و مالی انجمن علمی هوافضای کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: کار آموزان برتر در دوره های طراحی و ساخت گلایدر، طراحی و ساخت موشک با محموله قابل بازیابی به مسابقات ملی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف که در بهمن ماه 95 برگزار میشود اعزام می‌شود.

باقرپور در ادامه افزود: شهریه دوره های آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی انجمن علمی هوافضای استان نصف و ثلث آموزشگاه ها و مراکز آموزشی دیگر میباشد و متقاضیان محترم جهت شرکت مبلغ شهریه را فقط به حساب انجمن علمی هوافضای استان پرداخت نمایند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل انجمن علمی هوافضای استان گفت: در پایان هر دوره انجمن علمی هوافضای استان برای کارآموزان مدارک معتبر صادر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد