تاریخ درج خبر : 1395/07/06
کد خبر : ۵۵۴۹۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج:

بورسیه تحصیلی به ۱۳۷ دانش‌آموز و دانشجوی کهگیلویه و بویراحمدی اعطا شد

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: به همت موسسه نیکوکاری ابرار بورسیه تحصیلی به ۱۳۷ دانش‌آموز و دانشجوی کهگیلویه و بویراحمد اعطا شد.

kianipour-3

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، جبار کیانی‌پور صبح امروز در جشن اهدای بورس تحصیلی به 173 دانش‌آموز و دانشجو کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راه‌اندازی مرکز نیکوکاری ابرار در استان اظهار کرد: این مرکز با هدف نیت خدمت به دانش‌آموزان و دانشجویان راه‌اندازی شد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه با راه‌اندازی مرکز نیکوکاری ابرار در هر استان سهمیه‌ای مشخص شد، گفت: سهمیه کهگیلویه و بویراحمد در مرکز نیکوکاری ابرار 200 نفر بود که در حال حاضر 137 تفریحی از آن‌ها را به جامعه نیکوکاری وصل کردیم.

کیانی‌پور تصریح کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری سهمیه امسال را جدی کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های مرکز نیکوکاری ابرار اذعان کرد: به همت موسسه ابرار روستای‌محمد‌آباد خراسان جنوبی پایلوت کارآفرینی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی بر این باور است که همانند بزرگان کار کرد، گفت: حوزه‌های خیریه و علمیه در گذشته متاثر از بازرگانان بوده که به تبلیغ دین و مذهب کمک می‌کردند.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با تأکید بر اینکه اعتقادشان بر این است که باید با مراکز آموزشی و علمی ارتباط صمیمی و ارگانیک داشت، گفت: قطعاً با حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توان کارآفرینی را در بین این جامعه ترویج داد.

کیانی‌پور در پایان تصریح کرد: اعطای بورس تحصیلی تجربه امتحان شده بوده که امیدواریم در استان موفق باشید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد