تاریخ درج خبر : 1395/07/06
کد خبر : ۵۵۴۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس آموزش‌وپرورش چاروسا عنوان کرد:

اهدای 3 مدرسه پیش ساخته به آموزش‌وپرورش چاروسا

رئیس آموزش‌وپرورش چاروسا گفت: سه مدرسه پیش ساخته به آموزش‌وپرورش چاروسا اهدا شد.

13950707000488_photol

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محمد شکوهی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان و شهدا و جانبازان است و باید این رشادت‌ها را به نسل آینده منتقل کرد.

رئیس آموزش‌وپرورش چاروسا بیان کرد: در این هشت سال، ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی در پای پرچم برافراشته‌ی اسلام و قرآن جان‌فشانی کردند و هرچند تمام دنیا دست‌به‌دست هم داده بودند تا این نظام مقدس و نوپا را سرنگون کنند ولی درنهایت شکست خوردند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته مشکل فضای آموزشی در سطح چاروسا وجود داشت افزود: با کمک و حمایت مدیرکل نوسازی مدارس فضای جدید آموزش‌وپرورش چاروسا تغییر کرد و به مکانی بهتر در سال تحصیلی جدید تغییر نمود که کارکنان نسبت به این امر ابراز خوشحالی کردند.

شکوهی به فضای آموزشی روستای محروم چاروسا اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از عمده مشکلاتی که در سطح چاروسا وجود دارد مدارسی هستند که در روستاها فرسوده و قدیمی شدند که نیاز به بازسازی دارد که در شهریورماه امسال با حضور خیرین، نماینده مردم شهرستان و مدیرکل نوسازی مدارس کلنگ ساخت خوابگاه شبانه‌روزی در قلعه رئیسی به زمین زده شد که کمک شایانی به دانش آموزان روستای اطراف می‌کند.

رئیس آموزش‌وپرورش از اهداء سه مدرسه پیش ساخته به روستای چاروسا اشاره و یادآور شد: با حمایت و کمک نماینده مردم شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و خیرین سه مدرسه پیش ساخته به روستاهای محروم چاروسا اختصاص و ارسال شد که یکی از این مدارس در اولین فرصت به روستای دورافتاده مهتاب ارسال می‌شود.

madrese-pishsakhte-charosa

وی تبیین کرد: در جهت ساخت و اختصاص مدارس پیش ساخته نماینده محترم شهرستان کهگیلویه در مجلس کمک و حمایت فراوانی با آموزش‌وپرورش داشتند که جا دارد از زحمات این نماینده تقدیر و تشکر کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد