تاریخ درج خبر : 1395/07/06
کد خبر : ۵۵۴۹۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره ورزش‌های هوایی یاسوج در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود

مدیر فرودگاه یاسوج با اشاره به اینکه نخستین جشنواره ورزش‌های هوایی ایران برای نخستین بار شهریورماه امسال در یاسوج برگزار شد، گفت: بنا داریم این جشنواره را پس از چند بار برگزاری، در افق ۱۴۰۴ به‌عنوان یک جشنواره بین‌المللی در قاب منطقه‌‌ای معرفی کنیم.

2-yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-4

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، علی محسنیان صبح امروز در نشست کارگروه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری جشنواره ورزش‌های هوایی ایران در یاسوج، اظهار داشت: این جشنواره امسال برای نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی فرصت‌های بالقوه ورزش‌های هوایی در ایران و استان عنوان کرد و افزود: ورزش‌های هوایی ایران پیش‌ازاین تنها در کیش برگزار می‌شد که توانستیم این انحصار را بشکنیم و برای نخستین بار این جشنواره را در یاسوج برگزار کنیم.

مدیر فرودگاه یاسوج تصریح کرد: در این جشنواره از 30 نوع وسیله پرنده استفاده شد و از حدود 70 نفر از خلبانان وسایل پرنده برای شرکت در جشنواره دعوت شده بود.

محسنیان تصریح کرد: بنا داریم این جشنواره را سالیانه برگزار کرده و پس از چند بار برگزاری، در افق 1404 به‌عنوان یک جشنواره بین‌المللی در قاب منطقه‌‌ای معرفی کنیم.

وی بیان کرد: حدود 2 هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند که با وجود عدم تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط استقبال خوبی بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد