تاریخ درج خبر : 1395/07/06
کد خبر : ۵۵۵۰۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مصاف تیم فوتبال زاگرس یاسوج با فولاد یزد در جام حذفی

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از مصاف تیم فوتبال زاگرس یاسوج با فولاد یزد در جام حذفی فوتبال خبر داد.football-play

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سید پرویز موسوی با اشاره به برگزاری دیدارهای جام حذفی فوتبال در نقاط مختلف کشور گفت: تیم فوتبال زاگرس یاسوج یکی از نمایندگان استان در جام حذفی فوتبال است.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر این اساس تیم فوتبال زاگرس یاسوج فردا پنج‌شنبه 8 مهرماه در ورزشگاه تختی شهر یاسوج میزبان تیم فولاد یزد خواهد بود.

این مسئول افزود: برنده دیدار تیم‌های فولاد یزد و زاگرس یاسوج در جام حذفی فوتبال کشور به دیدار برنده دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و عقاب تبریز خواهد رفت.

وی گفت: این دیدار رأس ساعت 15:30 عصر در ورزشگاه تختی شهر یاسوج برگزار می‌شود که امیدواریم هواداران یاسوجی با حضور پرشور در ورزشگاه تختی با حمایت تیم خود شاهد راهیابی به مرحله بعد این مسابقات باشند.

موسوی در ادامه به وضعیت تیم فوتبال زاگرس یاسوج در گروه اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال اشاره کرد و گفت: در این گروه استان ما دو نماینده دارد که تیم فوتبال نفت و گاز با دو برد وضعیت خوبی در این جدول دارد و تیم زاگرس هم‌اکنون در رده نهم این مسابقات قرار دارد.

این مسئول از برگزاری منظم رقابت‌های باشگاهی در استان خبر داد و گفت: مسابقات لیگ برتر استان کهگیلویه و بویراحمد اکنون با نظم خاصی در سراسر استان در حال برگزاری است.

رئیس هیئت فوتبال استان تصریح کرد: همه ارکان فوتبال در استان از هیئت‌های شهرستانی گرفته تا داوران و بازیکنان با دست‌خالی و تنها برای اعتلای فوتبال استان در حال انجام وظیفه هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد