تاریخ درج خبر : 1395/07/07
کد خبر : ۵۵۵۰۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر بیمه کوثر خبر داد:

مردم استان علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری بلند مدت و عمر ندارند

مدیر بیمه کوثر شعبه یاسوج با تاکید بر اینکه این شرکت بیمه‌ای با شعار اتومبیل نه زندگی را بیمه می‌کند از سال 89 شروع به کار کرد، گفت: بیمه کوثر 32 شعبه استانی با 46 میز خدمت و 825 نمایندگی حقیقی در کشور فعالیت می‌کند.

323423-1

هادی صفایی‌نژاد بیان کرد: بر اساس آمار سال 94 بیمه کوثر با پنج سال سابقه فعالیت در بین 28 شرکت بیمه‌ای بر اساس حق بیمه تولیدی در جایگاه هفتم بیمه‌ای قرار دارد.

وی حق بیمه‌ای بیمه کوثر کشور در سال 94 را 800 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: خسارت پرداختی بیمه کوثر در کشور 500 میلیارد تومان بوده است.

این مسؤول در ادامه با بیان اینکه شعبه یاسوج از 15 شهریورماه سال 91 در یاسوج فعالیت خود را آغاز کرد، گفت: بیمه کوثر در استان با هشت نمایندگی حقیقی و شش باجه حقوقی در حال ارائه خدمات بیمه‌ای در استان است.

مدیر بیمه کوثر شعبه یاسوج حق بیمه‌ای در شش ماهه اول سال جاری را یک میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: سهم ثالت مازاد اتومبیل 74 درصد، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری 11 درصد، سهم درمان شش درصد و سایر رشته‌ها 9 درصد است.

صفایی‌نژاد تصریح کرد:حق بیمه‌ای بیمه کوثر در شش ماهه امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته آن 29 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه نسبت خسارت شعبه بیمه کوثر در کهگیلویه و بویراحمد در شش ماهه اول سال جاری به نسبت سال گذشته 75 درصد بوده است، گفت: خسارت پرداختی بیمه کوثر شعبه یاسوج در شش ماهه اول سال جاری دو میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.

این مسؤول تعداد حواله خسارت پرداخت توسط بیمه کوثر در یاسوج را هزار و 961 حواله عنوان کرد.

مدیر بیمه کوثر شعبه یاسوج در ادامه به سهم بخش‌های مختلف بیمه‌ای از خسارات پرداختی در شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفت: سهم بدنه اتومبیل 5/1 درصد، ثالث اتومبیل 71 درصد، آتش‌سوزی سه صدم درصد، جامع عمر 91 صدم درصد، حوادث انفرادی 71 دهم درصد، حوادث گروهی 11 درصد، درمان 3/5 درصد، عمر گروهی 3/83 صدم درصد و مسئولیت مدنی 3/4 صدم درصد است.

صفایی‌نژاد به شعار بیمه کوثر در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: شعار نمایندگی بیمه کوثر در استان «باید تلاش کرد، ابتکار عمل به خرج داد تا پوشش بیمه‌ای به شکل صحیح گسترش یابد» است.

وی در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری اذعان کرد: خدمتگزاران در بیمه کوثر با شفاف‌سازی خدمات بیمه‌ای و اعتماد سازی و پرداخت خسارات به اهداف والای خود دست می‌یابیم.

مدیر بیمه کوثر شعبه یاسوج به ضریب بیمه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: ضریب بیمه‌ای در استان تنها نیم درصد بوده که به نسبت کشور بسیار پایین هستیم.

وی تاکید کرد : مردم استان نسبت به سرمایه گذاری بلند مدت و بیمه های عمر بی علاقه هستند در حالی که در کشور 3 درصد مردم برای خود بیمه عمر تهیه می کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد