تاریخ درج خبر : 1395/07/07
کد خبر : ۵۵۵۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید استاندار از روند ساخت سازه‌های کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد (تصاویر)

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت سازه‌های کنگره ملی یکهزار و 880 شهید استان و روند جایگاه اجلاسیه شهدای استان و غرفه‌های نمایشگاهی آن بازدید کرد.

khademi-bazdid-ostandar-congre-shohada-08-07-95-2

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید موسی خادمی در این بازدید، برگزاری این کنگره ملی را بزرگترین رویداد فرهنگی و معنوی در استان برشمرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرائی و نهادهای دولتی با تمام توان و قوا در جهت هرچه بهتر برگزاری این رویداد عظیم همکاری کنند.

خادمی با بیان اینکه، برگزاری این یادواره شهدا حرکت در مسیر نهضت حسینی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: باید تلاش شود با برگزاری این کنگره ظرفیت‌های ارزشی و معنوی استان در سطح ملی و جهانی شناسانده شود.

استاندار از بسیج همه امکانات و تجهیزات استان برای هرچه بهتر برگزاری شدن این کنگره ملی خبر داد و گفت: همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرائی و نهادها در راستای برگزاری این رویداد مهم قابل‌تقدیر است.

کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد از 11 مهرماه جاری تا 15 مهرماه در قالب سه اجلاسیه روحانیون، فرهنگیان و دانش آموزان در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج با حضور شخصیت‌های ملی و مذهبی برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد