تاریخ درج خبر : 1395/07/07
کد خبر : ۵۵۵۱۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد:

مدیران کهگیلویه و بویراحمد مدیران حرف هستند

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران کهگیلویه و بویراحمد به جای حرف، در حمایت های از ورزش این استان اقدام و عمل کنند.

mosavi

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از کبنا، پرویز موسوی عصر امروز در حاشیه بازی تیم فوتبال زاگرس یاسوج و فولاد یزد در گفت و گو با خبرنگاران با انتقاد شدید از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: با رایزنی و پیگیرهای شبانه روزی تیمی را از یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم کشور پایه گذاری کردیم که در هیچ جای کشور این کار ممکن نیست.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنگام بازی تیم فوتبال زاگرس یاسوج شاهد هستیم که بیش از دو هزار نفر از جوانان این شهر برای تماشای بازی تیم خود به استادیوم ورزشی می آیند و حضور جوانان در میادین ورزشی آنها را از دیگر آسیب های اجتماعی دور می کنند.

موسوی با تشکر و قدردانی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی وی، اظهار داشت: مسئولان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به این تیم و نیازهای جوانان کاملاً بی توجهی هستند.

رئیس هئیت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مسئولان این استان هیچ دغدغه ای نسبت به تیم فوتبال زاگرس یاسوج، ورزش و بویژه فوتبال این شهر ندارند.

وی با بیان اینکه هزینه تیم فوتبال زاگرس یاسوج به اندازه قرارداد یک بازیکن متوسط لیگ برتری است، اظهار کرد: مدیران کهگیلویه و بویراحمد مدیران حرف هستند نه عمل.

موسوی گفت: انتظار می رود که مسئولان نسبت به ورزش توجه بیشتری کنند و تیم ورزشی را مورد حمایت قرار دهند.

گفتنی است، تیم زاگرس یاسوج در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور با باخت در مقابل تیم فولاد یزد حذف شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد