تاریخ درج خبر : 1395/07/08
کد خبر : ۵۵۵۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
دیداری برای شنیدن مشکلات مردم؛

مسئولان ناجا رودررو با مردم به گفتگو نشستند (تصاویر)

در حاشیه برگزاری نماز جمعه و به مناسبت هفته نیروی انتظامی مردم مشکلات خود را با مسئولان نیروی انتظامی در میان گذاشتند.

naja-niro-entezami-hafte-didar-mardomi-1

‌به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، پیش از ظهر امروز فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه رؤسای پلیس‌های تخصصی و همچنین برخی از فرماندهان انتظامی در محل حسینیه ثارالله یاسوج مکان برگزاری نماز جمعه حاضرشده و پاسخگوی مشکلات، انتقادات و پیشنهادات مردم بودند.

در این زمینه سرهنگ مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران با اشاره به مردم‌داری و روحیه مردم محوری کارکنان و مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی گفت: این مسؤولیت‌ها را تنها برای خدمت به مردم در اختیار گرفته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: باید مسؤولیت‌ها را که به‌مثابه امانت هستند به‌خوبی برای خدمت به مردم به کار گرفت.

naja-niro-entezami-hafte-didar-mardomi-2

انصاری مهمترین اصل را در نیروی انتظامی رضایت مردمی دانست و گفت: باید در برخورد با مردم با مهربانی و عطوفت رفتار کنیم تا ولی‌نعمتان از عملکرد ما مسئولان رضایت داشته باشند، زیرا رضایت خداوند در رضایت مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به برخی از مهم‌ترین خواسته‌ها و مراجعات مردم به پلیس اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات مربوط به توقف خودروها و انتقال آن‌ها به پارکینگ و دیگری در خصوص موضوع مراجعه مردم برای گزینش فرزندان برای اشتغال در نیروی انتظامی است.

وی اظهار کرد: مردم مشکلات خود را به خادمان خود در نیروی انتظامی در دیدارهای رودررو می‌گویند و ما نیز تا آنجا که قانون اجازه می‌دهد و در توان داریم به رفع مشکل کمک خواهیم کرد.

انصاری تصریح کرد: هر هفته از جنس چنین دیدارهایی را در سطح استان داریم و مردم با مراجعه حضوری به پلیس‌های تخصصی مشکلات خود را بیان می‌کنند.

naja-niro-entezami-hafte-didar-mardomi-4

naja-niro-entezami-hafte-didar-mardomi-3

naja-niro-entezami-hafte-didar-mardomi-5

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد