تاریخ درج خبر : 1395/07/08
کد خبر : ۵۵۵۱۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -
از سوی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت

اختصاص 328 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالی در قالب اقتصاد مقاومتی

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالی در سال 94 و اختصاص 128 میلیارد ریال دیگر در سال 95 در قالب اقتصاد مقاومتی در این بانک خبر داد.
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمدمحمدعلی نیک‌منش  اظهار کرد: ریشه ارزشی این بانک موجب شده تا در راستای خدمت به آحاد جامعه به ویژه قشر کم‌درآمد جامعه و بسیجیان و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی گام‌های بلندی بردارد.
مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پرداخت مبالغ زیادی به راه‌اندازی کارگاه‌های زودبازده و سرمایه در گردش به صنایع کوچک و متوسط، افزود: در سال گذشته بالغ بر 200 میلیارد ریال تسهیلات در زمینه اقتصاد مقاومتی و اشتغال به متقاضیان پرداخت شده است.
نیک منش ادامه داد: در همین زمینه امسال نیز مبلغ 128 میلیارد ریال به موضوع اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شده که در حال پرداخت است.
وی همچنین از پرداخت مبلغ 1820 میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقود مبادله‌ای در سال گذشته و پرداخت مبلغ 902 میلیارد ریال در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داده است.
نیک منش تصریح کرد: تاکنون و در سال جاری سه هزار و 755 فقره تسهیلات در عناوین و عقود مختلف پرداخت شده است.
مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از این گفت‌وگو پرداخت 81 درصد منابع مالی در اختیار تحت عناوین و عقود مختلف را نشانه‌ای از مصرف منابع این بانک در درون استان خبر داد.
وی تأکید کرد: بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بانک‌هایی که بیشترین منابع مالی کهگیلویه و بویراحمد را در اختیار دارد، به تقویت اقتصاد این استان در بخش‌های مختلف توجه ویژه‌ای دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد