تاریخ درج خبر : 1395/07/08
کد خبر : ۵۵۵۱۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل امورمالیاتی باخانواده شهدا

به مناسبت گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس،مدیرکل و جمعی از مدیران اداره کل امورمالیاتی کهکیلویه وبویراحمد با خانواده ی شهدای کارکنان این اداره دیدار کردند .

%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%aa%db%8c
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی امور مالیاتی محمد علی غفاری در جمع خانواده ی شهدا، از آنان به عنوان میراث داران واقعی انقلاب اسلامی یاد کرد وگفت:تکریم خانواده شهدا، پاسداشت حماسه آفرینی ایثارگران دفاع مقدس است.
غفاری خدمت به خانواده شهدا را برای همگان یک تکلیف دینی واخلاقی دانست و افزود:عزت انقلاب اسلامی برگرفته از اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در این دیدارها ضمن گرامیداشت مقام والای شهدا، نقش خانواده ی شهدا را در ترویج فرهنگ ایثار و ولایت مداری بسیار پررنگ دانست و گفت:برای اینکه رهروان اصلی شهدا باشیم باید به آرمان ها و خواسته های آنها جامه ی عمل بپوشانیم.
در این دیدار مدیرکل امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد و نماینده ی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعطای لوح سپاس و شاخه های گل از خانواده ی معظم شهدا تقدیرکردند.
22نفر از کارکنان اداره ی کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد عضو خانواده معظم شهدا هستند.
همچنین مدیرکل،معاونان وکارکنان اداره کل امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد باحضور درگلزارشهدای یاسوج،بانثارگل وقرائت فاتحه یادوخاطره ۱۲۰شهیدوالامقام این شهر و دیگرشهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد