تاریخ درج خبر : 1395/07/08
کد خبر : ۵۵۵۱۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
نهضت سبز زاگرس برگزار می کند؛

کمپینی برای اهدای سررسیدهای سفید به دانش آموزان محروم

ایده بکار گیری بهینه از سررسیدهای بدون استفاده و سفید در خانه ها , اداره ها و شرکت ها و حتی فروشگاه، توسط گروهی برای کمک به کودکان نیازمند که ابتدا از سیستان و بلوچستان شروع شد این بار در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.421831657_73332_-_copy_6

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، ورود تراکت و آگهی طرح در فضای مجازی و انتشار آن موجب گسترش طرح شد و استقبال از این ایده توسط هموطنان رشد کرد. با این استقبال اختصاص تنها یک مکان و ساعت محدود جوابگو نبود. پیشنهادات تازه و ایده های جدید و تقاضای مشارکت در این طرح ؛ حاصل رشد این ایده ساده بود .
سازمان مردم نهاد نهضت سبز زاگرس با توجه به محرومیت استان  بر آن شد تا این کمپین را در شهر و استان کهگیلویه وبویراحمد برای جمع آوری سررسید های سفید برپا کند و در آغاز سال تحصیلی به دست کودکان نیازمند استان برساند.
نهضت سبز زاگرس در شهر یاسوج اقدام به معرفی و برپایی این طرح کرد و از روزهای آخر شهریور شروع به جمع آوری سررسیدهای سفید و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند استان کرده است این طرح هم اکنون در حال اجراست و تا ۱۰ مهر ماه ادامه خواهد داشت.
مکان های پیش بینی شده برای تحویل سررسید ها و لوازم التحریر:
1.یاسوج،خیابان طالقانی، جنب بانک ملت مرکزی طبقه زیرین ایران عکس سابق
فروشکاه سینا رایانه 33227821
2.خیابان مطهری، قبل فلکه ساعت، معلم سه، نبش کناری بانک مسکن
کتاب و نوشت افزار پرگار 3323258
3. خیابان معلم، روبروی شاهد ۲۶، نوشت افزار معلم
لازم به ذکر است جشن سر رسید شروعی برای متمرکز کردن کمک های مردمی است و تنها شامل سر رسید های سفید نیست، این حرکت در قالب طرح های دیگری که در طول سال اجرا خواهد شد سعی بر  جلب مشارکت مردم برای محرومیت زدایی از مناطق محروم استان دارد.
سازمان مردم نهاد نهضت سبز زاگرس کهگیلویه و بویراحمد غیرانتفاعی و غیر سیاسی که داوطلبانه به منظور نشر آگاهی و احقاق حقوق شهروندی و با ارائه آموزشهای عمومی(فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی) و مشارکت مردمی در جهت حفظ، احیا و توسعه طبیعت زمین می کوشد.از سال 78 تاسیس و در زمینه آموزش در مدارس، مسابقات زیست محیطی، آموزش جوامع محلی، پژوهش، صیانت مناطق در معرض خطر انقراض گونه‌های گیاهی، احیاء گیاهان در معرض انقراض، برنامه‌های کاشت بلوط و درختکاری و خیریه‌های محیط زیست، کمپین‌های محیط زیستی  فعالیت می‌کند و جزء تشکل های قدیمی و فعال کشور و استان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد