تاریخ درج خبر : 1395/07/08
کد خبر : ۵۵۵۱۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
افتخاری دیگر برای ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد؛

کسب مدال طلا توسط بانوی دوومیدانی کار سی‌سختی/ سحر ضیایی بازهم افتخار آفرید

 سحر ضیایی، بانوی ورزشکار شهر سی سخت و دارنده مدال برنز مسابقات پرتاب نیزه غرب آسیا و مدال طلای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور موفق به کسب مدال طلا در رشته پرتاب نیزه رقابت‌های دوومیدانی لیگ بانوان باشگاه‌های کشور شد.ziaee-sahar-01

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سحر ضیایی در گفتگویی با سایت خبری تحلیلی ترنم دنا در این زمینه اظهار داشت: این سری از مسابقات که در سه مرحله و در تهران برگزار شد رقابتی بود میان باشگاه‌های کشور برای راه‌یابی به اردوی ۵ ماهه تیم ملی که در اردیبهشت‌ماه سال آینده منتخبان اردو برای کسب سهمیه مسابقات آسیایی به رقابت خواهند پرداخت.

ضیایی که برای کسب سهمیه مسابقات آسیایی امیدوار بود گفت: من نیاز به حمایت دارم و اگر حمایت هم نشوم بازهم موفق به کسب سهمیه و راه‌یابی به مسابقات آسیایی را خواهم داشت اما کاش مسئولین استان امروز به فکر حمایت من باشند نه فردا.

ziaee-sahar-03

ضیایی ضمن اعلان اینکه بازهم با هزینه شخصی و بدون داشتن اسپانسر موفق به کسب مدال طلا گردیده است تأکید کرد: به دلیل حمایت نشدن در استان و نبود امکانات لازم برای تمرین از طرف باشگاه مقاومت تهران در مسابقات لیگ دومیدانی شرکت کردم و موفق به کسب ۳ مدال طلای این سری از مسابقات گردیدم.

بانوی دوومیدانی کار سی‌سختی گفت: برای درخشش من همچون سامان پاکباز امیدواری زیادی است و افتخارآفرینی این سه مدال دیگر که می‌توانست برای استان و شهر خودم باشد اما نصیب باشگاه مقاومت تهران گردید و این برای من از اینکه حمایت نمی‌شوم سخت است. وی گفت من بانوی کهگیلویه و بویراحمد و فرزند این دیار هستم و باید در خاک خود حمایت گردم نه جای دیگری.

ziaee-sahar-02

ضیایی در پایان از تمامی مسئولان ورزش استان و شهرستان و مسئولان ارشد استانی خواست تا از وی حمایت کنند و نگذارند مورد کم‌لطفی قرار بگیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناصری گفت:

    آفرین به سرکار خانم ضیایی با افتخار آفرینی های مکرر . آفرین باد به منطقه تلسپی سی سخت با قهرمان بزرگ و نام آورش.تبریک به جامعه بزرگ ورزش استان که پس از دلاوری های سامان پاکباز در کسب نشان پارالمپیک ٰ اینبار شاهد افتخار آفرینی این بانوی ورزشکار در کشور شدیم…

پربازديد