تاریخ درج خبر : 1395/07/09
کد خبر : ۵۵۵۱۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد به محور ترانزیتی مواد مخدر و کالای قاچاق تبدیل شده است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان به محور ترانزیتی کالای قاچاق و مواد مخدر تبدیل شده است.

khademi-ostandar

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، سید موسی خادمی در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: امنیت پایه تمام بخش‌های می‌تواند باشد و در جامعه بدون امنیت، فرهنگ، اقتصاد، توسعه و تعالی معنا ندارد.

وی بیان کرد: یکی از اهداف اصلی حکومت اسلامی برقراری امنیت در جامعه است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره افزایش قاچاق مواد مخدر و کالا از این استان خاطرنشان کرد: این استان به یک معبر و محور ترانزیتی تبدیل شده و طی چندماهه اخیر قاچاق مواد مخدر و کالا به مسئله مهم استان تبدیل شده است.

خادمی تصریح کرد: این مسئله امنیت مردم و جاده‌های استان را به خطر انداخته است که باید با جدیت و توجه بیشتر اقدام و عمل شود.

وی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت سایر استان‌ها دارای کمترین جرایم است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: نیروی انتظامی با وجود کمبودها در سطح استان وظایف خود را به‌خوبی انجام داده است و خوشبختانه نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در تمامی زمینه‌ها خوب عمل کرده است.

خادمی بیان کرد: حضور نیروی انتظامی در انتخابات سال گذشته و تأمین امنیت آن، خلق حماسه غرورآفرین استقبال مردمی از سفر هیئت دولت به استان و حضور نیروی انتظامی از دستاوردهای موفق تلاشگران سبزپوش در استان است.

همچنین سرهنگ مهدی انصاری، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم از کاهش 25 درصدی نزاع دسته‌جمعی طی سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل در این استان خبر داد و گفت: نزاع فردی نیز 61 درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی افزود: طی این مدت سرقت در استان با کاهش 6 درصدی مواجه بوده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در مجموع و طی یک سال گذشته شاهد افزایش کشفیات در سطح استان بوده‌ایم.

در پایان این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا برخی از جانبازان و ایثارگران، خیرین امنیت ساز و کارکنان نمونه نیروی انتظامی تجلیل به عمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد