تاریخ درج خبر : 1395/07/09
کد خبر : ۵۵۵۱۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی کهگیلویه خبر داد:

انهدام 11 باند مواد مخدر در کهگیلویه

فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: 11 باند توزیع‌کننده مواد مخدر در یکسال گذشته در این شهرستان منهدم شده است.

niro-entezami-kohgiloyeh

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرهنگ علی دشتیان روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح کهگیلویه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دهدشت اظهار داشت: 48 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این مدت در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به توقیف بیش از سه هزار خودرو از متخلفان باندهای مواد مخدر و سارقان گفت: میزان سرقت‌ها در یکسال گذشته در این شهرستان 16 درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه افزود: میزان تصادفات فوتی نیز 57 درصد و نزاع‌های دسته‌جمعی نیز 9 درصد در این مدت کاهش داشته است.

سرهنگ دشتیان ادامه داد: 2 هزار نفر نیز در این مدت در رابطه با جرائم‌های مختلف در این شهرستان دستگیر شدند.

وی تعداد تماس‌های ورودی به پلیس را 15 هزار و 841 نفر اعلام کرد و گفت: هشت هزار و 80 تماس از این تعداد عملیاتی و فوریتی بوده است.

وی با اشاره به نقش مهم کلانتری‌ها در کاهش جرائم تصریح کرد: 68 درصد از پرونده‌های ورودی به کلانتری‌ها با واسطه مشاوران اجتماعی منجر به صلح و سازش شده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه برگزاری همایش پیاده‌روی، حضور گسترده در نماز عبادی و سیاسی جمعه، برگزاری صبحگاه مشترک، حضور در مدارس و برگزاری کلاس‌های توجیهی برای دانش آموزان، نواختن زنگ مهر و تجلیل از خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی، برپایی ایستگاه سلامت، بازدید دانش آموزان از مراکز انتظامی این شهرستان را ازجمله برنامه‌های هفته نیروی انتظامی ذکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد