تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۲۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

2  میلیون عدد قرص روانگردان در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 میلیون عدد قرص روانگردان در 6 ماه نخست سال جاری در این استان کشف، ضبط و امحا شده است.dsc05931

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرهنگ سعید بالش‌زر در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: 65 نفر در این زمینه در استان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: افزون بر یک تن و 900 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این مدت در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد و یکهزار و 60 نفر قاچاقچی نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: 150 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر در این مدت در کهگیلویه و بویراحمد توقیف و 36 باند تهیه و توزیع نیز متلاشی شد.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان زیر پوشش آموزش های لازم برای مشارکت هر چه بیشتر در زمینه مقابله با مواد مخدر و قرص های روانگردان قرار می گیرند.

سید ناصر رضایی اظهار داشت: تفاهم نامه ای بین ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد و صدا و سیمای مرکز استان به مبلغ 600 میلیون ریال برای تبیین آثار زیانبار مصرف مواد مخدر و قرص های روانگردان منعقد شده است.

وی افزود: تمامی مدیران اجرایی و نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر فعال شده اند و احساس مسئولیت خاصی می کنند.

رضایی بدون اشاره به آمار، بیان کرد: بیشترین تعداد معتادان کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب مربوط به شهرستان های بویراحمد و گچساران است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد