تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۲۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نصب 10دستگاه دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان امسال 10دستگاه دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی این استان نصب خواهد شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، علی خوان پایه در جمع خبرنگارن با اشاره به اقدامات انجام شده در رابطه با ایمنی ترافیک در استان افزود: 36مدرسه روستایی حاشیه راههای استان با نصب علائم عمودی و افقی ایمن سازی شده اند.

وی بیان کرد: یکی از کاربران در معرض خطر تصادفات افراد کم سن و سال به خصوص دانش آموزان هستند که این اقدامات برای پیشگیری و کاهش تصادفات احتمالی انجام شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سه دستگاه پل عابر پیاده از سوی این اداره کل در سطح استان احداث و نصب شده است که این تعداد تا پایان امسال به پنج دستگاه خواهد رسید.

خوان پایه ادامه داد: 10دستگاه دوربین نظارت تصویری در 10نقطه از راههای این استان نصب و راه اندازی شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در جهت کاهش تصادفات 2 دستگاه دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی این استان نصب شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تا پایان امسال 10 دستگاه دوربین دیگر در محورهای یاسوج-اصفهان، یاسوج-بابامیدان، گچساران-باشت و گچساران-لیشتر نصب خواهد شد که برای هرکدام از این دوربینها حداقل 15میلیون تومان هزینه خواهد شد.

خوان پایه ادامه داد: طی سال گذشته تلفات جاده ای برون شهری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال قبل 6.8درصد کاهش داشته است. طی 6ماهه امسال تلفات جاده ای روستایی استان افزایش نگران کننده ای دارد.

وی گفت: سیستم توزین در حال حرکت یک دستگاه در محور یاسوج-اصفهان با اعتبار 800میلیون تومان نصب شده است و در آینده ای نزدیک یک دستگاه دیگر در محور گچساران-باشت نصب می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: 32 شرکت مسافربری و 16شرکت باربری در این استان کار جابه جایی بار و مسافر را انجام می دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد