تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۲۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رونمایی از نماهنگ «از نسل دنا» در کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد

با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از نماهنگ «از نسل دنا» با صدای حامد زمانی ویژه اجلاسیه 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سید موسی خادمی در کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور در برنامه سروقامتان با بیان اینکه این روزها متعلق به شهیدان استان و جامعه ایثارگری است، اظهار کرد: چندین سال است که به‌دنبال برگزاری کنگره شهدای استان هستیم اما از سال 92 به صورت جدی این برنامه در دستور کار قرار گرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان‌کرد: همه مسؤولان استان در دستگاه‌های مختلف برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کردند تا برنامه‌ای در خور نام شهدا داشته باشیم و دل خانواده شهدا را شاد کنیم.

وی با بیان اینکه امکانات استان محدود است، افزود: امکانات استان در زمینه مراکز اقامتی، تجیهزات و سالن‌های مناسب محدود است اما همه تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر کنگره به کار گرفته‌ایم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقدمات کار به خوبی انجام شده و نمایشگاه بسیار خوبی در کنار کنگره برپا شده، همچنین بازسازی عملیات والفجر 8 و سایر کارهای دیگر تا بتوانیم کنگره‌ای بزرگ و به یاد ماندنی برگزار کنیم.

خادمی با بیان اینکه مسؤولان کشوری و فرماندهان زیادی به استان سفر خواهند کرد افزود: استان بیش از پیش معرفی می شود و قسمتی از دلاوری‌های مردم استان را به نمایش خواهیم گذاشت.

خادمی در ادامه اظهارات خود با بیان این‌که کارهای ابتکاری خوبی برای اجرا در کنگره شهدا انجام شده است، تصریح کرد: در بخش مصاحبه با ایثارگران و همچنین مصاحبه با خانواده شهدا، تهیه کتاب‌ها و تالیفات و سایر تولیدات برنامه‌ریزی خوبی انجام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود تصریح کرد: این تولیدات ماندگار خواهد شد و برای آینده و سایر برنامه‌های سال‌های آینده می‌توان از آنها استفاه کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم هم مانند همیشه در استان مهمان‌نوازی خود را نشان خواهند داد، خاطرنشان کرد، بخش مهمی از این برنامه و کنگره ملی و برگزاری آن به حضور مردم برمی‌گردد و مردم با حضور همه جانبه خود به کنگره شور بیشتری می‌بخشند.

در این برنامه و با حضور سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح، سید موسی خادمی استاندار و یوسف افشارنیا مدیرکل صدا و سیما از نماهنگ(از نسل دنا) با صدای حامد زمانی رونمایی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد