تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۲۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

«خمیازه کشدار » و «اسب چشمه» به جشنواره تئاتر فجر راه یافتند

مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت برگزار شد و طی آن نمایشهای«خمیازه کشدار » و «اسب چشمه» به جشنواره تئاتر فجر راه یافتند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد ظهر جمعه در دهدشت برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم اظهار کرد: به پیشنهاد انجمن هنرهای نمایشی استان، معاونت هنری و پیشکسوتان تئاتر استان برای نخستین بار جشنواره استانی در سه شهرستان کهگیلویه، گچساران و بویراحمد برگزار شد.

رضا دهبانی پور افزود: در این جشنواره توانایی‌های هنرمندان عرصه تئاتر توجه داوران کشوری را به خود جلب کرده است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره های فرهنگی و هنری در استان با کمترین اعتبار و با تلاش روزافزون مدیران و کارکنان این اداره کل برگزار می شود، اظهار کرد: ما همواره سعی داشته ایم جشنواره های فرهنگی هنری را به صورت منظم و زمان بندی شده به اجرا در آوریم در حالی که ردیف های اعتباری ما بسیار کم و ناچیز است.

در اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد نمایش «اسب چشمه» به نویسندگی و کارگردانی کرم سلیمانی از گچساران و «خمیازه کشدار» اثر حمزه نام‌آور از کهگیلویه به جشنواره فجر معرفی شدند.

در این مراسم از برترین ها در بخش‌های موسیقی، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد، نویسندگی و کارگردانی تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد