تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۲۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در یاسوج:

محسن رضایی: تجاوز به مرزها عاقبت خوبی برای کسی ندارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی همه کشورهای منطقه را به صلح و آرامش دعوت می کند، گفت: معتقد هستیم، تجاوز به مرزها و نا امنی در کشورهای دیگر عاقبت خوبی برای کسی نخواهد داشت.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرلشکر پاسدار محسن رضایی اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی به هر نوع تهدید و تعرضی از سوی دشمنان و کشورهای منطقه سخت و کوبنده خواهد بود.

وی گفت: قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران به گونه ای است که دشمنان جسارت حمله به ایران را ندارند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: البته سیاست راهبردی جمهوری اسلامی همواره بر صلح و آرامش در منطقه استوار بوده و هرگز به دنبال درگیری، جنگ و خونریزی نیست.

سرلشکر رضایی افزود: ایران در عین حال به همه کشورهای منطقه و جهان توصیه می کند که بی گدار به آب نزنند و خیال تعرض به این کشور قدرتمند و ملت شجاع را از سر خود بیرون کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: امروز سرزمین ایران اسلامی در امنیت کامل بسر می برد و این به برکت انقلاب اسلامی و روحیه ایثار و شهادت طلبی جوانان و رزمندگان شجاع این مرزوبوم است.

محسن رضایی به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین کنگره سرداران و یکهزار و 880 شهید استان کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد