تاریخ درج خبر : 1395/07/10
کد خبر : ۵۵۵۴۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
در جلسه ظهر امروز شواری شهر یاسوج مطرح شد:

پایدار: بی‌توجهی اعضای شورای شهر نسبت به غارت اموال عمومی/هدایت اکبری: لفظ غارتگری مناسب نیست

ظهر امروز جلسه شورای شهر یاسوج با حضور تمامی اعضا این شورا در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد و  در آن بحث‌هایی پیرامون فضای سبز و عملکرد شورای فضای سبز شهرداری یاسوج درگرفت.

shora-yasouj-entekhab-heyat-raeiseh- (7)

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فصلی نو، عضو شورای شهر در حاشیه انتخاب کمیسیون شورای فضای سبز گفت: بی‌توجهی اعضای شورای شهر نسبت به عملکرد فضای سبز و ساخت‌وسازهای خلاف در سطح شهر در حد غارت اموال عمومی قابل تشبیه است.

سعید پایدار گفت: جو حاکم بر شورای شهر آزاردهنده است، شورای جوان که باید نماد شجاعت، صداقت و خدمت خالصانه بود، به خاطر امتیازاتی جایگاه خود را به وکیل الشهرداری تنزل داده‌اند، حضور بعضی از اعضا فقط در جلسات رسمی است. و بعضاً اعضا وقت مرده خود را به شورا اختصاص می‌دهند.

پایدار به بحث‌های صورت گرفته در جلسات شورای شهر اشاره کرد و بیان کرد: تاکنون هیچ بحث و شور تخصصی در شورا انجام نگرفته است و همین موضوع باعث دنباله‌روی شهرداری در خصوص کارهای بی‌کیفیت شده است. به‌طوری‌که خیلی از پروژه‌های شهرداری طرح و نقشه مشخصی ندارند.

رئیس شورای شهر یاسوج ضمن تأکید بر برخورد بر تخلف گفت: تخلف د شهرداری قابل سرپوشی نیست، اما در قانون اساسی ما اصل ب برائت است و چون اصحاب رسانه حضور دارند لفظ غارتگری و تخلف تا زمانی که ثابت نشود مناسب نیست.

هدایت اکبری ادامه داد: زمانی در یک صورت وضعیت تخلف صورت گرفته است که قیمت غیرواقعی امضا شده باشد و پرداخت شود و از دوستان خواهش می‌کنیم که لفظی که زیبنده شورا نیست استفاده نکنند.

لازم به ذکر است که در پایان بحث‌ها پیرامون فضای سبز مطابق پیش‌بینی آقای علی‌اکبری تبار با رأی اکثریت رئیس کمیسون شورای شهر شد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد